Történelmi Magyarország Tételek száma: 1963
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1478657
20512
284
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Budapest IX. Központi vásárcsarnok, litho 1476445
20513
284
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest IX. Iparművészeti Múzeum, floral, litho (EK) 1478659
20514
284
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest IX. Központi vásárcsarnok, litho (kopott sarkak / worn corners) 1472110
20515
284
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest IX. Vámház körút, Vásárcsarnok, éjjel, villamos, humoros részeg montázs (EK) 1479901
20516
284
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T1/2
Budapest X. Haggenmacher Sörgyárak Rt. Kőbányai sörgyára, főzőterem, belső, floral litho 1479379
20517
284
4400
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Budapest X. Gróf Andrássy laktanya, tiszti épület, kiadja Schaffer Ármin 1477783
20518
284
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Budapest X. Pongrác úti részlet, csemegekereskedés, üzletek (fa) 1477975
20519
284
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
Budapest X. Kőbánya, Református templom, Divald Károly 356. sz. 1475435
20520
284
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2
1898 Budapest XI. Mattoni-féle Erzsébet Sósfürdő, Posner litho 1476786
20521
284
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest XI. Mattoni-féle Erzsébet Sósfürdő, Posner litho (EB) 1472351
20522
284
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T2/3
Budapest XI. Szent Gellért szálló, hullámfürdő (EK) 1472605
20523
284
Kingdom of Hungary
KĂŠpeslapok
T3
Budapest XI. Szent Gellért szálloda és gyógyfürdő (EB) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft