Világ-filmtörténeti gyűjtemény: filmfotók, filmplakátok, újságkivágások, fotók, szinészképek, jelenetek az 30-as 60-as évekből lapokra feldolgozva, feliratokkal, ismertetőkkel ellátva, kb 2.000-2.500 db 45x30 cm-es lap, egy élet gyűjtése. (Tárolásból származó hibák, kis sérülések)
Érdemes megnézni!!
Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db:
Fényképezzünk jól! Bp., é.n. ,Pallas nyomda. Kiadói papírkötés, foltos.
Gerevich László: A budai vár. Budapesti séták. Bp., é.n., Fővárosi Emlékműfelügyelőség és a Társadalom- és Természettudomány Ismeretterjesztő Társulat. Kiadói papírkötés.
Válogatott kínai közmondások. Ferences világmissziók. Bp., é.n, Ferences Missziók Orsz. Központja. Kiadói papírkötés.