Bolhapiac Tételek száma: 261
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1477679
11212
284
Flea Market
Gyöngyház és csont nyelű evőeszközök 1479431
11213
284
Flea Market
Fém spiritusz égő talapzat, kopott, d:14 cm 1479158
11214
284
Flea Market
Régi Klosterneuburgi mustfokmérő, eredeti tokjában. h:23 cm 1424660
11215
284
Flea Market
Vegyes horgolt és csipke terítő tétel 1479074
11216
284
Flea Market
Alpakka tálaló készlet (merőkanál, húsvilla, pörköltes kanál, szószos merőkanál), 4 db, jelzett (Berndorf), szép állapotban 1015624
11217
284
Flea Market
Calderoni és Társa körzőkészlet, saját dobozában, hiánytalan 1479530
11218
284
Flea Market
Karácsonyfa csúcsdísz, hibátlan, h:17 cm 1479524
11219
284
Flea Market
Kertész szerszámok 3 db, műanyag, eredeti csomagolásában, h:26 cm 1479571
11220
284
Flea Market
Retró bőr színházi táska, 15×30 cm 1479569
11221
284
Flea Market
Hajsütővas műbőr tokban, működik, h:28 cm 1481290
11222
284
Flea Market
Iparművészeti Vállalat réz dísztál, jelzett, d: 21 cm 1479563
11223
284
Flea Market
Kézi mérleg (2 db), rozsdás állapotban, h:16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft