Lévay Mihály: A katolikus hittérítés története II. Budapest, é.n. [1937], Franklin-Társulat, 563 p. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon kötés. Töredék kötet.
John Fleetwood: The Life of our Blessed Lord and Saviour Jesus Christ (Jézus élete) London, é.n., George Virtue. 891 p. Kiadói aranyozott, kopottas bőrkötésben, a gerincén kis sérüléssel. Számos metszettel. Több helyt kisebb ázásnyomok, egy lap sarka hiányzik. / Enlarged edition with artistic illustrations thru-out. Gilt decoration on covers and spine. Raised bands on spine with a minor injury. Scuffmarks, slight crack on the front hinge, mild page tanning. One page suffered minor loss.
Luther Márton végrendelete. A reformátor testamentumának tartalmát és történetét ismerteti Fabiny Tibor. Budapest, 1982, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
Vallási témájú könyvek, 3 db:
Tótfalusi István: Ki kicsoda a Bibliában. Bp., 1995, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Újszövetségi fogalmi szótár. Bp., é.n, Primo Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
A keresztény művészet lexikona. Fordította: Harmathné Szilágyi Anikó. Szerk.: Jutta Seibert. Bp., 1994, Corvina. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval. festett lapélekkel, fekete-fehér képekkel illusztrálva.
Cox György: Görög regék. Angolból fordította és bevezetéssel ellátta Komáromy Lajos. Negyedik kiadás. Bp., é.n., Franklin. Kiadói, kissé kopottas egészvászon-kötésben. Az előzékeinél megerősítve.