https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 149

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Illustrierter führer durch Prag und Umgebung. Woerls Reisehandbücher. Leipzig, é.n., Woerls Reisebücher-Verlag. 20. kiadás. Kiadói szakadozott papírkötés, fekete-fehér képekkel, egy némileg szakadt kihajtható térképpel illusztrálva, német nyelven. / Paperbinding, in german language, with some damages.
13746.

Illustrierter führer durch Prag und Umgebung. Woerl's Reisehandbücher. Leipzig, é.n., Woerl's Reisebücher-Verlag. 20. kiadás. Kiadói szakadozott papírkötés, fekete-fehér képekkel, egy némileg szakadt kihajtható térképpel illusztrálva, német nyelven. / Paperbinding, in german language, with some damages.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Gosztonyi Gyula: Pécs-Sopianae-Quinqueecclesiae-Fünfkirchen-Cinq Églises-Five Churches. Idegenforgalmi Tájékoztató. Pécs, é.n., Idegenforgalmi Iroda, 20 p. Kiadói tűzött papírkötés. Számos képpel, rajzzal, térképpel illusztrálva.
13747.

Gosztonyi Gyula: Pécs-Sopianae-Quinqueecclesiae-Fünfkirchen-Cinq Églises-Five Churches. Idegenforgalmi Tájékoztató. Pécs, é.n., Idegenforgalmi Iroda, 20 p. Kiadói tűzött papírkötés. Számos képpel, rajzzal, térképpel illusztrálva.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Bossányi Béla: Der Winter- und Sommer-Kurort Sct.-Lukasbad. Heisse und laue Schwefelthermen zum Gebrauche für Aerzte und Kranke. Budapest, é.n. (1905), Pátria Nyomdai Rt., III+166+18 tábla színes és fekete-fehér képmelléklettel. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti képekkel illusztrált. Bosányi Béla: Szt. Lukácsfürdő, német nyelven. A címlapja hiányzik. A borítója kopott, foltos. / Linen-binding, in german language.
13748.

Bossányi Béla: Der Winter- und Sommer-Kurort Sct.-Lukasbad. Heisse und laue Schwefelthermen zum Gebrauche für Aerzte und Kranke. Budapest, é.n. (1905), Pátria Nyomdai Rt., III+166+18 tábla színes és fekete-fehér képmelléklettel. Kiadói egészvászon kötés, szövegközti képekkel illusztrált. Bosányi Béla: Szt. Lukácsfürdő, német nyelven. A címlapja hiányzik. A borítója kopott, foltos. / Linen-binding, in german language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Griebens Reiseführer. Holland 1915. Útikönyv sok térképpel, / with many maps in full linen bindig
13749.

Grieben's Reiseführer. Holland 1915. Útikönyv sok térképpel, / with many maps in full linen bindig

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Handbook to Holland. Tourist Handbooks. London, é.n, Ward, Lock & Co. Hetedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, térképekkel, és fekete-fehér képekkel illusztrálva, angol nyelven./ Linen-binding, in english language. Seventh, revised and enlarged edition.
13750.

Handbook to Holland. Tourist Handbooks. London, é.n, Ward, Lock & Co. Hetedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, térképekkel, és fekete-fehér képekkel illusztrálva, angol nyelven./ Linen-binding, in english language. Seventh, revised and enlarged edition.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Moldoványi Ákos: Málta. Bp., 1989, Panoráma (Panoráma mini útikönyvek). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
13751.

Moldoványi Ákos: Málta. Bp., 1989, Panoráma (Panoráma "mini" útikönyvek). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Album des Balaton. Erinnerung an Füred und seine Umgebung. Balaton albuma. Emlék Füred s környékéről. Szerk.: Szerelmey Miklós. [Bp.], é. n., Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1851. évi kiadás (Pest, Edelmann Károly) reprintje! Műbőr kötésben, jó állapotban.
13752.

Album des Balaton. Erinnerung an Füred und seine Umgebung. Balaton albuma. Emlék Füred s környékéről. Szerk.: Szerelmey Miklós. [Bp.], é. n., Állami Könyvterjesztő Vállalat. Az 1851. évi kiadás (Pest, Edelmann Károly) reprintje! Műbőr kötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2
Scherer Lajos: A 350 éves losonci gimnázium vázlatos története. Losonc, 1940, Engel István. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. + Hermel, Edmund [Ödön]: Lučenec - Losonc na historických pohľadniciach. Losonc, 1997, L. C. Print. Papírkötésben, jó állapotban.
13753.

Scherer Lajos: A 350 éves losonci gimnázium vázlatos története. Losonc, 1940, Engel István. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. + Hermel, Edmund [Ödön]: Lučenec - Losonc na historických pohľadniciach. Losonc, 1997, L. C. Print. Papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Judit Schalansky: Távoli szigetek atlasza. Ötven sziget, ahol sohasem jártam, s ahová nem is jutok el soha. Budapest, 2015, Clipperton Kiadó. Kiadói félvászon kötésben, egészoldalas illusztrációkkal.
13754.

Judit Schalansky: Távoli szigetek atlasza. Ötven sziget, ahol sohasem jártam, s ahová nem is jutok el soha. Budapest, 2015, Clipperton Kiadó. Kiadói félvászon kötésben, egészoldalas illusztrációkkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Ifj. Csemegi József: Adatok a Budavári Főtemplom középkori építéstörténetéhez. Bp., 1941. Tanulmányok Budapest Múltjából különlenyomat. Papírkötés, mellékletekkel, jó állapotban. A szerző által dedikált.
13755.

Ifj. Csemegi József: Adatok a Budavári Főtemplom középkori építéstörténetéhez. Bp., 1941. Tanulmányok Budapest Múltjából különlenyomat. Papírkötés, mellékletekkel, jó állapotban. A szerző által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Kollin Ferenc (szerk.): Budapesti üdvözlet. Budapest, 1983, Helikon Kiadó. Kiadói egészvászon kötéseben, fekete-fehér fotókkal, térképmelléklettel.
13756.

Kollin Ferenc (szerk.): Budapesti üdvözlet. Budapest, 1983, Helikon Kiadó. Kiadói egészvászon kötéseben, fekete-fehér fotókkal, térképmelléklettel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-V. kötet. Budapest, , Franklin-Társulat. Kiadói egységes egészvászon sorozatkötés, gazdag képanyaggal. A borító és a gerinc kopottas, néhány lap foltos, és pár lap széle picit szakadozott. Térkép mellékletek nélkül.
13757.

Cholnoky Jenő: A Föld és élete I-V. kötet. Budapest, , Franklin-Társulat. Kiadói egységes egészvászon sorozatkötés, gazdag képanyaggal. A borító és a gerinc kopottas, néhány lap foltos, és pár lap széle picit szakadozott. Térkép mellékletek nélkül.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz