Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 139

14094.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Fritz Löffler: Josef Hegenbarth. Dresden, 1959, VEB Verlag der Kunst. Kiadói egészvászon, kiadói papír védőborítóban, a védőlapon beragasztott ajándékozási sorokkal, aláírásokkal, fekete-fehér és színes képekkel, gazdagon illusztrálva, német nyelven, jó állapotban./ Linen-binding, in papercover, in german language.
14095.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Művészet 77. Főszerk.: Rideg Gábor. Bp., 1978, Corvina. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
14096.

Művészet '77. Főszerk.: Rideg Gábor. Bp., 1978, Corvina. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Lochner, Dietmar: Tetőtér-beépítés. Bp., 1983, Műszaki. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
14097.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Művészet és forradalom. Orosz-szovjet művészet 1910-1932. Budapest, 1988, Műcsarnok. Kiadói papírkötés. Magyar és angol nyelven. / Art and Revolution. Russian-Soviet Art. 1910-1932. Paperbinding, in hungarian, and english language.
14098.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14099.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Fogadj Szívedbe. Portrékötet négy pilisvörösvári képzőművészről. Bajnok Béla, Bihari Sándor, Cserőháti Kovács István, Gáborházi Károly. Otthon a világban honismereti könyvsorozat. Szerk.: Fogarasy Attila. Pilisvörösvár, 2010, Pilisi Alkotó Kaptár Egyesület. Kiadói papírkötés, fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Bajnok Béla (1937- ) által dedikált példány.
14100.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Léger, Fernand: A festő szeme. Bp., 1976, Gondolat. Papírkötésben, jó állapotban.
14101.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kazinczy Ferenc: Árnyékrajzolatok 1784-1814. Bp., 1928, Egyetemi Nyomda. Félvászon kötésben, jó állapotban.
14102.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Balló, Eduard:Technik der Ölmalerei. Leipzig, 1924, Karl W. Hiersemann (Hiersemanns Handbücher 11.). Félvászon kötésben, jó állapotban.
14103.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Peter von Cornelius: Entwürfe zu den kunstgeschichtlichen fresken in den loggien der könglichen pinakothek zu München. Gestochen von H. Herz. Mit erklärendem Text von Dr. Ernst Förster. Leipzig, 1875, Alphons Dürr. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopottas, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, egészoldalas illusztrációkkal gazdagon díszítve, német nyelven. / Linen-binding, in german language. The binding is little bit spotty, and worn, some pages are little bit spotty, with a lot of fullpages illustration.
14104.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
14105.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft