Képeslap Tételek

Tételek száma: 56

6 db RÉGI főleg cseh városképes lap; kastélyok / 6 pre-1945 mostly Czech town-view postcards; castles
20042.
Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
6 db RÉGI városképes lap a Baltikumról, vegyes minőség / 6 old town-view postcards from the Baltic region, mixed quality
20043.
Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
4 db RÉGI román + 1 db osztrák városképes lap; vegyes minőség; Sinaia, Bucharest / pre-1945 town-view postcards 4 Romanian 1 Austrian; mixed quality
20044.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
4 db RÉGI lengyel és ukrán városképes lap; Lwow, Kolomea, Miechów / 4 pre-1945 Polish and Ukranian town-view postcards
20045.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
4 db RÉGI városképes képeslap, olasz városok Róma, Velence, Firenze, vegyes minőség / 4 old town view postcards, Italian cities, Rome, Venice, Firenze, mixed quality
20046.
Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3 db RÉGI európai városképes lap; Róma, Rheineck / 3 pre-1945 European town-view postcards, Rome, Rheineck
20047.
Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Több mint 300 régi motívum képeslap kicsit vegyes minőségben, közte Szentföld, Egyiptom, Róma városképes festménylapok
20048.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Kb. 145 db RÉGI motívumlap vegyesen, üdvözlőlapok, hölgyek, virágok, vallás, uralkodók, számos fotó és litho lap, vegyes minőség / Cca. 145 pre-1945 motive cards, greeting cards, ladies, flowers, religion, royalties, many photos and litho cards, mixed quality
20049.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11
Kb. 70 db RÉGI vegyes témájú képeslap, városképes, motívum- (főként hölgyek) és üdvözlőlapok, vegyes minőség / Cca. 70 pre-1945 mixed themed postcards; townview, motive (mostly ladies) and greeting cards, mixed quality
20050.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
25
Márton Lajos: A keresztút; 14 darabos képeslapfüzet, Ahol Jézus járt képeslapfüzet 19 lappal, képes 1929. évi Luther naptár / 2 religious postcard booklets and calendar
20051.
Anyagjel

Márton Lajos: A keresztút; 14 darabos képeslapfüzet, 'Ahol Jézus járt' képeslapfüzet 19 lappal, képes 1929. évi Luther naptár / 2 religious postcard booklets and calendar

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
37 db RÉGI motívumlap, sok lithoval, vegyes minőség / 37 pre-1945 motive cards, many lithos, mixed quality
20052.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
800 Ft
21
17 db RÉGI vegyes motívumlap: hölgyek, vallási témájú és főleg ünnepi üdvözlőlapok (Karácsony, Húsvét, Új Év), sok használatlan, vegyes minőség / 17 pre-1945 mixed motive cards: ladies, religion, mostly greeting cards (Christmas, Easter, New Year), many unused, mixed quality
20053.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft