Üvegtárgyak Tételek száma: 68
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1209873
11248
283
Glass-objects
Üvegpohár német nyelvű humoros felirattal, 0,5 l, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 8 cm 1222282
11249
283
Glass-objects
3 db pohár, matricásak, hibátlanok, m:8-9 cm 1222388
11250
283
Glass-objects
Festett üveg korsó, fa dugóval, hibátlan, m:20 cm 1209666
11251
283
Glass-objects
Dekoratív festett üveg bonbonier, jelzés nélkül, kis csorbákkal, m: 10 cm 1109804
11252
283
Glass-objects
Retró piros csíkos üveg készlet, kiöntővel és 3 db kupicával(egyik sárga), hibátlanok, m: 16 cm, 5 cm 1209903
11253
283
Glass-objects
Üvegpohár német nyelvű humoros felirattal, 0,5 l, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 8 cm 1452404
11254
283
Glass-objects
Dekoratív váza, nagyon apró csorbával, m:21 cm 1430836
11255
283
Glass-objects
Iparművészeti ékszertartó doboz, képkerettel, 10x10x6 cm, 20x16 cm 1274734
11256
283
Glass-objects
Virág mintás váza, kézzel festett, kopott, jelzés nélkül, m:31 cm 972931
11257
283
Glass-objects
Horoszkóp: Bika, kisméretű üvegszobor, jelzés nélkül, 7,5×4×5,5 cm 1162465
11258
283
Glass-objects
Homokfújt üvegpalack, dekoratív gyöngy-fém rátéttel, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 32 cm 1441985
11259
283
Glass-objects
Üveg kiöntő, üveg tetővel, sérüléssel az egyik sarkán, m: 19 cm., d: 12 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft