Porcelán Tételek száma: 121
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1453036
11173
283
Drasche retró játszó kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12 cm 1424832
11174
283
Aquincumi porcelán rózsa, kézzel festett, lepattanásokkal, jelzett, 6x5 cm 1424845
11175
283
Jelzett gyermekek figurapár, kézzel festett, alján öntési hibával, 9x7 cm 1463883
11176
283
Sonesta porcelán mokkás készlet, 6 db csésze+alj, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, saját dobozában, d: 6,5 cm 1470069
11177
283
Wedgwood biszkvit fekete váza, jelzett, sérüléssel, m: 16 cm 1470590
11178
283
Rosenthal rózsamintás asztali dísztál, matricás, hibátlan, jelzett, d: 19 cm, m: 6 cm 1470401
11179
283
Meisseni virágmintás porcelán tányér, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, d: 28 cm 1470411
11180
283
Meisseni porcelán falikép, jelzett, matricás, hibátlan, 16x20 cm 1470418
11181
283
Wedgwood biszkvit porcelán dísztálkák, hibátlanok, jelzettek, d: 11 cm, 11x12 cm 1470441
11182
283
Meisseni virágmintás mokkás csésze csészealjjal, matricás, jelzett, javítással 1463454
11183
283
Decopex tányér Mindszet, Szent Imre kápolna képével, matricés, jelzett, hibátlan, tanusítvánnyal, d:19,5 cm 1463444
11184
283
Degrenne tál matricás képpel (cca 1900 operáció), jelzett, hibátlan, 20×20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft