Porcelán Tételek száma: 121
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1435895
11136
283
Zsolnay eozin mázas kutya, jelzett, hibátlan, m:11 cm 1435884
11137
283
25000
Zsolnay áttört kaspó, pillangó mintás, jelzett, hibátlan, m:18 cm, d:15 cm 1435835
11138
283
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26 cm 1465342
11139
283
Zsolnay mitológiai jelenetes teás készlet, matricás, jelzett (Angelica Kauffman), kopott, plusz egy kínáló tállal 1440529
11140
283
Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, máz alatti hajszálrepedésekkel, jelzett, m:12 cm 1440536
11141
283
Zsolnay virág mintás kis váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:14 cm 1440568
11142
283
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:13 cm 1446485
11143
283
Zsolnay mini kaspó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm 1462772
11144
283
Zsolnay "Hajdúszoboszlói emlék" kis váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:9 cm 1440221
11145
283
Zsolnay eozin mázas oroszlán, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 1440237
11146
283
Zsolnay eozin mázas kis váza, jelzett, hibátlan, m: 11cm 1440226
11147
283
Zsolnay eozin mázas őzbak, jelzett, hibátlan, m: 11 cm, h:13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft