https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 285

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1930-1940 Bp. IV., Wottitz Vilmos Fotocinkográfia Kliséműintézet reklámkártyája
12853.

cca 1930-1940 Bp. IV., Wottitz Vilmos Fotocinkográfia Kliséműintézet reklámkártyája

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1930-1940 a Színházi Magazin címlapjai, rajta korabeli hírességekkel, összesen 13 db
12854.

cca 1930-1940 a Színházi Magazin címlapjai, rajta korabeli hírességekkel, összesen 13 db

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1930-1940 Kézzel színezett erotikus nyomatok, 7 db, 12x9 és 14x9 cm
12855.

cca 1930-1940 Kézzel színezett erotikus nyomatok, 7 db, 12x9 és 14x9 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
4
1934 Bp., Meghívó a Corporatio Urbana ünnepélyes leventeavatására és az azt követő bálra
12856.

1934 Bp., Meghívó a Corporatio Urbana ünnepélyes leventeavatására és az azt követő bálra

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
1934 A Társadalmunk című újság IV. évfolyamának 20. száma, címlapon a Nyilaskeresztes bélyegző használatáról szóló cikkel
12857.

1934 A Társadalmunk című újság IV. évfolyamának 20. száma, címlapon a Nyilaskeresztes bélyegző használatáról szóló cikkel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
1934 A Heti Hírek VII. évfolyamának 27-28. száma, címlapon a titkos prostitúcióról szóló cikkel, 4p
12858.

1934 A Heti Hírek VII. évfolyamának 27-28. száma, címlapon a titkos prostitúcióról szóló cikkel, 4p

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
1935 Az MFTR személyhajójáratainak menetrendje. Kihajtható 3 részes
12859.

1935 Az MFTR személyhajójáratainak menetrendje. Kihajtható 3 részes

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1935 a Magyar Asszony 5 lapszáma érdekes írásokkal
12860.

1935 a Magyar Asszony 5 lapszáma érdekes írásokkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
14
1935 Internationaler Fernschaubund, Satzungen, Die Regeln des Fernschachspiels, Turnier-Ordnung, 12p
12861.

1935 Internationaler Fernschaubund, Satzungen, Die Regeln des Fernschachspiels, Turnier-Ordnung, 12p

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
1935 Hungária primulák magyar virágok plakátja. 21x28 cm
12862.

1935 Hungária primulák magyar virágok plakátja. 21x28 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Növényvédelem. 1935 XI. évfolyam.1-12. január-december. A Magyar Növényvédelmi Szolgálat hivatalos közlönye. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium. Könyvkötői egészvászon kötés. 268 p.
12863.

Növényvédelem. 1935 XI. évfolyam.1-12. január-december. A "Magyar Növényvédelmi Szolgálat" hivatalos közlönye. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium. Könyvkötői egészvászon kötés. 268 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
EUR
,
12,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezt kell önnek tudni. Az ÚJSÁG mindent tudok évkönyve. Szerk. Pünkösti Andor. Bp., 1935, Az Újság Rt. 240 p. Sarkainál enyhén sérült kiadói papírkötésben. Impozáns fotóanyaggal.
12864.

Ezt kell önnek tudni. Az ÚJSÁG mindent tudok évkönyve. Szerk. Pünkösti Andor. Bp., 1935, Az Újság Rt. 240 p. Sarkainál enyhén sérült kiadói papírkötésben. Impozáns fotóanyaggal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz