Tankönyv az egyévi önkéntesek számára. II. rész: Fegyver- és lőszak. 8.kiadás. Mellékfüzet a
II. részhez: Fegyver- és lőszak. 34 ábrával és vázlattal 64p. Kissé megviselt félvászon kötésben
1930-1940 Fotóalbum, 57 db többségében katonai fotókkal, néhány családi fotóval, többségében csoport és portré képek, a katonai és tábori élet képeivel, bolondozásaival, rajtuk hadfelszerelésekkel teherautókkal, motorkerékpárokkal, ágyúkkal, híradósfelszereléssel, kartonlapokra ragasztva, némileg viseltes műbőr fényképalbumban, változó 6x9 cm. és 8x13 cm. közötti méretben.
1938 A lengyel hadsereg felvonulása Edward Ryzdz-Smigly (1886-1941) tábornagy előtt, Lengyelország felszabadulásának 20.-ik évfordulójára, Esti Újság sajtófotó, a hátoldalán felíratozva, Keystone Foto, pecséttel jelzett, 18x23 cm. /
1938 The polish army military parade front of Marshal Edward Ryzdz Smigly (1886-1941), Poland release of 20th anninversary, Esti Újság newspaper, pressphoto, with writings in the back, Keystone Foto, signed with stamp, 18x23 cm.