Cserkész Tételek száma: 9
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1457140
12545
282
Scout
Több funkciós régi cserkészbicska, h:8 cm 1460541
12546
282
Scout
"Légy résen" feliratú, koronás réz cserkész övcsat, 9×5 cm + cserkész jelvény 1460238
12547
282
Scout
1933 Jamboree Magyarország, emléklevél + 4 db gomb 1367132
12548
282
Scout
Bánlaky-Hesz-Sztrilich: Játékoskönyv. Berlin, 1927, Ludwig Voggenreiter. Magyar osztály. Átkötött, javított gerincű félvászon, 120 p. A könyv megviselt állapotban. Volt könyvtári bélyegzővel. 1457127
12549
282
Scout
1931 Meghívó a Szent József Egyházközség 221. sz. "Anonymus" cserkészcsapatának műsoros estélyére 1457217
12550
282
Scout
1920 Meghívó a Horthy Miklós fővédnöksége alatt álló Magyar Cserkészszövetség díszelőadására 1455707
12551
282
Scout
1932 2 db vízi cserkész igazolvány 1361501
12552
282
Scout
1941-1943 Szebb jövőt! Leventék képes hetilapjának számai könyvbe kötve 1344950
12553
282
Scout
Gergely Ferenc: A magyar cserkészet története 1910-1948. Bp., 1989, Göncöl Kiadó. Papírkötésben, kicsit kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft