Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 77
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1427384
13299
281
Books: Architecture, Art
Keserű Katalin, Nagy Ildikó (szerk.): Tendenciák 1970-1980 1. Új Művészet 1970. Budapest, 1980, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés. 1427390
13300
281
Books: Architecture, Art
Néray Katalin, Sinkovits Péter (szerk.): Tendenciák 1970-1980 2. Másodlagos realizmus. Budapest, 1980, Statisztikai Kiadó Vállalat. Kiadói tűzött papírkötés. 1394013
13301
281
Books: Architecture, Art
Magyar rajzolóművészek. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Kopott vászonkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban. 1450478
13302
281
Books: Architecture, Art
Deutsche Dome des Mittelalters. Berlin, cca 1920 Langewiesche. Szakadt védőborítóval / With torn protective cover. 1452146
13303
281
Books: Architecture, Art
Kós Károly képeskönyv. Szerk.: Sas Péter. Bp., [1986], Múzsák Közművelődési Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban. 1451258
13304
281
Books: Architecture, Art
Tóth Gábor Sándor: A. Tóth Sándor. Bábművész, festőművész, grafikus és tanár a Montparnasse-ról. Bp., 2000, Püski. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 1451464
13305
281
Books: Architecture, Art
Magyar építészet 1945-1955. Főszerk.: Szendrői Jenő. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Félvászon kötésben, jó állapotban. 1427165
13306
281
14000
Books: Architecture, Art
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. 1-5. köt. Reprint! Budapest, 1985, Helikon. Kiadói díszes vászonkötésben, papír védőtokban, jó állapotban. 1428723
13307
281
Books: Architecture, Art
Georg Simmel: Velence, Firenze, Róma. Művészetelméleti írások. Budapest, Atlantisz Medvetánc, 1990, 164 p. Papírkötés, könyvtári bejegyzéssel, jó állapotban 1429013
13308
281
Books: Architecture, Art
Cricket wedding - the European School, the Hungarian avant-garde / Het bruidsfeest van de Krekel... magyar avantgárd művészeti kiállítási katalógus rengeteg színes képpel, angol és holland nyelven, 100 p. 1429000
13309
281
Books: Architecture, Art
Farkas Jenő: Vígjátéktól az avantgárdig. Palamart kiadó, 2010, 221 p. Papírkötés, jó állapot, szerzői dedikációval 1447787
13310
281
Books: Architecture, Art
Képes Opera Enciklopédia. Szerk.: Stanley Sadie. Fordította Draskóczy Piroska, Andó Éva. Budapest, 2005, Kossuth Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: