Fotó

Tételek száma: 421

cca 1930-1940 Bálozók, pecséttel jelzett fotó Jakab Sándor fényképészeti műterméből, 17x23 cm
12376.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Párizs, Budapest, Divatbemutatók, 2 db MTI sajtófotó, 27x18 cm
12377.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
1968 Vasas Ikarus S.E. Labdarúgó Bajnokcsapata, NBIII Északközép csoport, fotó, felületén törésnyommal, 18x24 cm
12378.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13
Budapest, A Kiscelli Múzeumban megnyílt nyomdagép-kiállítás, MTI sajtófotó, feliratozva, 26x18 cm
12379.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1934 A Ganz gyár évfordulós ünnepi emelvénye(1844-1934), fotó felületén törésnyommal, 28x22 cm
12380.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes fotó tétel, nagyrészt családi fényképek, kevés katonaival, különböző műtermekből, köztük Mai Manó is, különböző méretben, összesen 26 db
12381.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1919 Kir. Egy. Kath. gimnázium hallgatóinak tablóképe. Rajta Perleberg Artúr (Tempefői néven író) 33x29 cm
12382.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kb 50 db vegyes fotó közte keményhátú is és modernebbek is
12383.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
22 db régi családi és portré fotó, közte sok kéményhátúval, több méretben
12384.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13
1877 Kiváló állapotú egészbőr kötéses fényképalbum vizitkártya fotók részére. 16 férőhellyel. Kulccsal is zárható fém csattal (kulcs nélkül) minimális kopásokkal, jó állapotban. Aranyozott lapszélekkel.  Az albumban 12 db keményhátú fotó névaláírásokkal. Az első lapon szereplő felirat: Az 1877 évi, november havi vízmérések emlékéül szerint a képeken mérnök, vízmérnök palánták, közülük néhányan később fontos szerepeket töltenek be.
12385.

1877 Kiváló állapotú egészbőr kötéses fényképalbum vizitkártya fotók részére. 16 férőhellyel. Kulccsal is zárható fém csattal (kulcs nélkül) minimális kopásokkal, jó állapotban. Aranyozott lapszélekkel. Az albumban 12 db keményhátú fotó névaláírásokkal. Az első lapon szereplő felirat: "Az 1877 évi, november havi vízmérések emlékéül" szerint a képeken mérnök, vízmérnök palánták, közülük néhányan később fontos szerepeket töltenek be.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Fényképek ömlesztve, több hagyatékból, közel ezer fotó, kevés képeslappal, 6 fotóalbummal
12386.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930 Régi, bőr fényképalbum szép állapotban, 25x17cm
12387.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft