Festmények és grafikák Tételek száma: 219
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1451498
10122
281
Péter József(?-?): Önarckép mint munkásőr. Olaj, farost, jelzett,üvegezett fa keretben, 37x26 cm 1451487
10123
281
Péter József(?-?): Önarckép. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 45×60 cm 1451519
10124
281
Péter József (?-?): Női portré. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 37×26 cm 1448019
10125
281
Poldi jelzéssel: Gyümölcs csendélet. Vegyes technika, papír, foltos, 37×46 cm 1448001
10126
281
Poldi jelzéssel: Virágcsendélet. Vegyes technika, papír, foltos, 37×46 cm 1449874
10127
281
14000
Pollák jelzéssel: Görögdinnyés csendélet. Olaj, vászon, keretben, 55×70 cm 1342544
10128
281
Püspöky István (1950-): Betyárnóta. Tus, papír, jelzés nélkül, 18×17 cm 1389131
10129
281
Rafael jelzéssel: Ötórai tea. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 60×40 cm 1447764
10130
281
Réth jelzéssel: Üldögélő alakok. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 20×29 cm 1448194
10131
281
Rónai jelzéssel: Újságolvasás a kertben. Pasztell, papír, 30×44 cm 1449993
10133
281
50000
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Napra forgók. Olaj, vászon, jelzett, 90×90 cm 1452629
10134
281
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Kompozició. Olaj, farost, jelzett, 30×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft