cca 1910 Carl Flemmings Generalkarten No. 33.Europäisches Russland, Carl Flemming, Verlag, Buch- und Kunstdruckerei, A.-G., Glogau, méretarány: 1:5000000, 78×63,5 cm
cca 1910 G. Freytag&Berndt's Automobil- und Radfahrerkarten, Blatt 40.: Schweiz und Italien. Verlag der Kartographischen Anstalt, G. Freytag&Berndt GmbH, Wien. Svájc és Észak-Itália autó- és biciklitérképe, jelmagyarázatokkal, 1:300000, 64,5×53 cm
cca 1940 A "Felvidék" Közigazgatási Térképe, 1:900.000. Az alaptérképet tervezte és rajzolta Kogutowitz Manó, Budapest, é.n , Magyar Földrajzi Intézet Rt., némi sérülésessel, 74x38 cm.
Caspari, Adam Christian et al.: Vollständiges Handbuch der neuesten Erdbeschreibung. 1. köt. Weimar, 1820, Verlag des Geographisches Instituts. Kopott, aranyozott gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
1899 A Mon Journal c. francia illusztrált újság negyedéves számai. Sok színes illusztrációval / Quarter year issues with many illustrations. Egészvászon kötésben.