1920 Hazai Erdőipar Részvénytársaság, üzleti jelentés és zárszámadás az 1919 évi december 31.-ig terjedő nyolcadik üzletévről / annual report of the Hungarian wood industry, 30x23 cm
1910 Művészet. Szerk.: Lyka Károly. Budapest, 1910, Singer és Wolfner. Kilencedik évfolyam. Kiadói egészvászon kötés, a gerince kopottas, a kötése sérült, pár lap kijár, pár lap hiányzik, számos illusztrációval.
1920 A Nemzeti Szalon Tavaszi Tárlatának Katalogusa. Budapest, Nemzeti Szalon. Kiadói papírkötés. A borítón ceruzás, valamint tollal a füzetben a 12. oldalon bejegyzéssel. A füzeten hosszában hajtás nyomaival.
1921 Balázs Árpád Nótáskönyvei, 3 db, megviselt állapotban:
Balázs Árpád nótáskönyvei I/a-b. Budapest, é.n, Bárd Ferenc és Fia. Kiadói févászon kötés, I/a-ból a lapok kijárnak, de a könyvtest egyben van.
Balázs Árpád második nótáskönyve. Budapest, 1921, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói félvászon kötés, a címlapja hiányzik, a borítója foltos, a kötése sérült.