Festmények és grafikák Tételek száma: 219
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1453234
10183
281
Olvashatatlan jelzéssel: Színpadi jelenet. Litográfia, papír, foltos, üvegezett keretben, 34×44 cm 1257704
10184
281
Olvashatatlan jelzéssel: Tarasz Hrihorovics Sevcsenko (1814-1861). Olaj, vászon, foltos, keretben, 50×40 cm 1448278
10185
281
Olvashatatlan jelzéssel: Kondor Béla emlékére. Színezett rézkarc, papír, 17×12 cm 1451732
10186
281
Olvashatatlan jelzéssel: Tabán. Rézkarc, papír, 28×23 cm 1391990
10187
281
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült, antik hibás keretben, 54×29 cm 1324420
10188
281
Olvashatatlan jelzéssel: Anya a gyermekével. Linó, papír, üvegezett keretben, 19×15 cm 1391514
10189
281
Olvashatatlan jelzéssel: Shakespeare illusztráció II. Színes rézkarc, papír, üvegezett keretben, 15×14 cm 1391507
10190
281
Olvashatatlan jelzéssel: Shakespeare illusztráció. Színes rézkarc, papír, üvegezett keretben, 15×14 cm 1310324
10191
281
Olvashatatlan jelzéssel: Kikötés. Olaj, vászon, 40×55 cm 1371421
10192
281
70000
cca 1800 Olvashatatlan jelzéssel: Mitológiai jelenet. Olaj, vászon, restaurált, 56×82 cm 1417712
10193
281
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, vászon, keretben, 24×34 cm 1433803
10194
281
Olvashatatlan jelzéssel: Út a hegyoldalon. Olaj, karton, keretben, 23×31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft