Könyvek: Történelem

Tételek száma: 122

13155.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Budapest 1956. Erich Lessing fotográfiái. Írások és visszaemlékezések: Erich Lessing, Fejtő Ferenc, Konrád György, Nicolas Bauquet. Budapest, 2006, 1956-os Intézet. Kiadói papírkötés.
13156.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

13157.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

13158.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

13159.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

H.A.L. Fisher: Európa története I-II. (I. Ókor és középkor. II. Renaissance, reformáció, felvilágosodás.) Fordította: Balla Antal és Benedek Marcell. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, 415+459 p.  Kiadói egészvászon kötés. Térképekkel illusztrált példány. A borítója kopottas, foltos, A lapok foltosak. Töredék kötet. A III. kötet hiányzik.
13160.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezeréves Budapest. A bevezetőt Mesterházi Lajos írta. Bp., 1970, Corvina. Kiadói számozott nyl-kötésben, jó állapotban.
13161.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13162.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dr. Dobsa László (szerk.): Magyar ipar és kereskedelem. Budapest, 1943, Magyar Ipar és Kereskedelem Kiadóhivatala. Kiadói félvászon borítóban, 571 p. A gerince megfakult, a kötése meglazult. De ezt leszámítva jó állapotban!
13163.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. 1-2. köt. Sepsiszentgyörgy, 1929, Székely Nemzeti Múzeum. Reprint kiadás (Kecskemét, é. n.), kísérőfüzettel. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
13164.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Magyar történelmi fogalomgyűjtemény. Szerk.: Bán Péter. 1-2. köt. Eger, 1980, Heves Megyei Levéltár. Papírkötésben, jó állapotban.
13165.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

13166.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft