Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 137

Anton Scharff (1845-1903) 1874. Kincsem peremen jelzett Ag emlékérem. KINCSEM 17.MAERZ 1874 (37,16g/45mm) T:2 kis ph. és k. Hungary 1874. Kincsem Ag medallion with hallmark on the edge. KINCSEM 17.MAERZ 1874. Sign.: Anton Scharff (37,16g/45mm) C:XF small edge errors and scratches Wurzbach 1070., Hauser 6604.
30455.

Anton Scharff (1845-1903) 1874. "Kincsem" peremen jelzett Ag emlékérem. "KINCSEM 17.MAERZ 1874" (37,16g/45mm) T:2 kis ph. és k. Hungary 1874. "Kincsem" Ag medallion with hallmark on the edge. "KINCSEM 17.MAERZ 1874". Sign.: Anton Scharff (37,16g/45mm) C:XF small edge errors and scratches Wurzbach 1070., Hauser 6604.

Kikiáltási ár:
29 000 Ft
78,38
85,29
Tóta Gyula (1912-1988) 1975. Dr. Aszalós Imre 1897-1973 / Aszalós Imre Tudományos Emlékülés Baja 1975 Br plakett (312,35g/98mm) T:1- /  Hungary 1975. Imre Aszalós 1897-1973 / Imre Aszalós Scientific Memorial Session Baja 1975 Br plaque. Sign.: Gyula Tóta (312,35g/98mm) C:AU
30456.

Tóta Gyula (1912-1988) 1975. "Dr. Aszalós Imre 1897-1973 / Aszalós Imre Tudományos Emlékülés Baja 1975" Br plakett (312,35g/98mm) T:1- / Hungary 1975. "Imre Aszalós 1897-1973 / Imre Aszalós Scientific Memorial Session Baja 1975" Br plaque. Sign.: Gyula Tóta (312,35g/98mm) C:AU

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Trischler Ferenc (1945- )2003. Pécsi Főposta / A posta belső felújításának emlékére - Pécs, 2003. november 5. Br emlékérem, eredeti díszdobozban (96mm) T:2
30457.

Trischler Ferenc (1945- )2003. "Pécsi Főposta / A posta belső felújításának emlékére - Pécs, 2003. november 5." Br emlékérem, eredeti díszdobozban (96mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Solymári Valkó László (1909-1984) 1958. A Hajdúsági Múzeum alapításának 30. évfordulójára - A Múzeumbarátok Társasága - Harc a kultúráért / H. Fekete Péter - A múzeum alapítója Br emlékérem (254g/85mm) T:2
30458.

Solymári Valkó László (1909-1984) 1958. "A Hajdúsági Múzeum alapításának 30. évfordulójára - A Múzeumbarátok Társasága - Harc a kultúráért / H. Fekete Péter - A múzeum alapítója" Br emlékérem (254g/85mm) T:2

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Tóth Sándor (1933-) Női test / Tóth Sándor - Asztalos u. 30. Szeged Br emlékérem (28mm) T:1-,2
30459.

Tóth Sándor (1933-) "Női test / Tóth Sándor - Asztalos u. 30. Szeged" Br emlékérem (28mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
800 Ft
Tőrös Gábor (1934-) DN Bethlen Gábor 1580-1629 Br emlékplakett (729g/137mm) T:2
30460.

Tőrös Gábor (1934-) DN "Bethlen Gábor 1580-1629" Br emlékplakett (729g/137mm) T:2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Varga István (1949-) 1986. ERBE-VASAS 1961-1986 Br plakett fa talpon (98mm) T:2
30461.

Varga István (1949-) 1986. "ERBE-VASAS 1961-1986" Br plakett fa talpon (98mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vígh Tamás (1926-2010) 1973. Kodály Zoltán Br emlékplakett (84mm) T:2
30462.

Vígh Tamás (1926-2010) 1973. "Kodály Zoltán" Br emlékplakett (84mm) T:2

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Vincze Dénes (1924-1972) / Manno Miltiadesz (1879-1935) DN Magyar Birkózó Szövetség Br emlékérem (6mm) T:1-
30463.

Vincze Dénes (1924-1972) / Manno Miltiadesz (1879-1935) DN "Magyar Birkózó Szövetség" Br emlékérem (6mm) T:1-

Kikiáltási ár:
800 Ft
9
Habsburg Birodalom 1792. I. Ferenc budai koronázására Bécs, Ag koronázási zseton LEGE ET FIDE / FRANCISCVS D G HVN BOH REX ARCHID AVSTRIAE CORONATVS BVDAE VI IVN MDCCXCII Johann Nepomuk Würth (1750-1811) műve, mesterjegy nélkül (2,16g/21,5mm) T:2- ph., enyhén hajlott Habsburg Monarchy 1792. Coronation of Franz I in Buda Vienna, Ag coronation jeton, work of Johann Nepomuk Würth (1750-1811), without sign (2,16g/21,5mm) C:VF edge error, slightly curved Montenuovo 2262
30464.

Habsburg Birodalom 1792. "I. Ferenc budai koronázására" Bécs, Ag koronázási zseton "LEGE ET FIDE / FRANCISCVS D G HVN BOH REX ARCHID AVSTRIAE CORONATVS BVDAE VI IVN MDCCXCII " Johann Nepomuk Würth (1750-1811) műve, mesterjegy nélkül (2,16g/21,5mm) T:2- ph., enyhén hajlott Habsburg Monarchy 1792. "Coronation of Franz I in Buda" Vienna, Ag coronation jeton, work of Johann Nepomuk Würth (1750-1811), without sign (2,16g/21,5mm) C:VF edge error, slightly curved Montenuovo 2262

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Habsburg Birodalom 1830. V. Ferdinánd pozsonyi koronázása Ag zseton. FRANC I ET PER EVM FERD V / CORON POSON DIE XXVIII SEPT MDCCCXXX (3.28g/20,5mm) T:2 Habsburg Monarchy 1830. Coronation of Ferdinand V in Pressburg Ag jeton (3.28g/20,5mm) C:XF
30465.

Habsburg Birodalom 1830. "V. Ferdinánd pozsonyi koronázása" Ag zseton. "FRANC I ET PER EVM FERD V / CORON POSON DIE XXVIII SEPT MDCCCXXX" (3.28g/20,5mm) T:2 Habsburg Monarchy 1830. "Coronation of Ferdinand V in Pressburg" Ag jeton (3.28g/20,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1861. Országgyűlési Emlék fém emlékérem. HON SZERETET S EGYETÉRTÉSBE VAN ERŐ S ISTENI ÁLDÁS - 1861 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / E HAZA CSAK AKKOR TULAJDONUNK HA TÖRVÉNYEINKET NEM IDEGENEK KEZELIK - HAZÁDNAK RENDÜLETLENÜL LÉGY HÍVE..... (50mm) T:2 ph.
30466.

1861. "Országgyűlési Emlék" fém emlékérem. "HON SZERETET 'S EGYETÉRTÉSBE VAN ERŐ 'S ISTENI ÁLDÁS - 1861 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / E HAZA CSAK AKKOR TULAJDONUNK HA TÖRVÉNYEINKET NEM IDEGENEK KEZELIK - HAZÁDNAK RENDÜLETLENÜL LÉGY HÍVE....". (50mm) T:2 ph.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft