Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 137

Fülöp Zoltán (1851-) 1978. Budapest - Parlament / Királyi szent ereklyék Ag emlékérem tokban, tanúsítvánnyal (27,90g/0,925/42mm) T:2(PP) kis fo., ujjlenyomat
30419.

Fülöp Zoltán (1851-) 1978. "Budapest - Parlament / Királyi szent ereklyék" Ag emlékérem tokban, tanúsítvánnyal (27,90g/0,925/42mm) T:2(PP) kis fo., ujjlenyomat

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. 175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a bayreuthi temetőben Ag emlékérem tanusítvánnyal APV tokban (12g/0,925/32mm) T:1(PP)
30420.

Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a bayreuthi temetőben" Ag emlékérem tanusítvánnyal APV tokban (12g/0,925/32mm) T:1(PP)

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fülöp Zoltán (1951-) DN. Szent Erzsébetből hős szeretet árad / Szent Erzsébet ereklyetartó - Marburg Ag emlékérem (32,59g/0,925/40mm) T:2(PP)
30421.

Fülöp Zoltán (1951-) DN. "Szent Erzsébetből hős szeretet árad / Szent Erzsébet ereklyetartó - Marburg" Ag emlékérem (32,59g/0,925/40mm) T:2(PP)

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Halmágyi istván (1897-1987) 1959. Louis Braille emlékérem 1809-1959 / Vakok és Csökkentlátók Szövetsége ezüstözött Br emlékérem (64,7g/36mm) T:2
30422.

Halmágyi istván (1897-1987) 1959. "Louis Braille emlékérem 1809-1959 / Vakok és Csökkentlátók Szövetsége" ezüstözött Br emlékérem (64,7g/36mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ifj. Pál Mihály (1936-) - B. Szabó Edit (1938-1975) DN Semmelweis / Pest Megyei Orvosnapok - Tudományos Munkáért I. Br emlékérem jelzés nélkül (329,7g/93mm) T:2 kis ph. /  Hungary ND Semmelweis / Pest County Medical Days - For Scientific Work I. Br commemorative medal without signature (329,7g/93mm) C:XF slight edge error
30423.

Ifj. Pál Mihály (1936-) - B. Szabó Edit (1938-1975) DN "Semmelweis / Pest Megyei Orvosnapok - Tudományos Munkáért I." Br emlékérem jelzés nélkül (329,7g/93mm) T:2 kis ph. / Hungary ND "Semmelweis / Pest County Medical Days - For Scientific Work I." Br commemorative medal without signature (329,7g/93mm) C:XF slight edge error

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Iván István (1905-1968) 1950. M.A.SZ. (Magyar Atlétikai Szövetség) / Vidéki Bajnokság Női Felnőtt Magasugrás Br díjérem (41mm) T:2
30424.

Iván István (1905-1968) 1950. "M.A.SZ. (Magyar Atlétikai Szövetség) / Vidéki Bajnokság Női Felnőtt Magasugrás" Br díjérem (41mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Iván István (1905-1968) 1961. Nemzetközi Bélyegkiállítás Br emlékérem eredeti díszdobozban (50mm) T:1
30425.

Iván István (1905-1968) 1961. "Nemzetközi Bélyegkiállítás " Br emlékérem eredeti díszdobozban (50mm) T:1

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Iván István (1905-1968) 1961. Az Állami Déryné Színház 10. évfordulójára Br emlékérem (50mm) T:2 ph.
30426.

Iván István (1905-1968) 1961. "Az Állami Déryné Színház 10. évfordulójára" Br emlékérem (50mm) T:2 ph.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Iván István (1905-1968) 1963. Nemzetközi Bélyegkiállítás ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:2 ph., patina
30427.

Iván István (1905-1968) 1963. "Nemzetközi Bélyegkiállítás" ezüstözött Br emlékérem (50mm) T:2 ph., patina

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Iván István (1905-1968) DN Koszorús nőalak Br díjérem, hátoldalon gravírozva (41mm) T:2
30428.

Iván István (1905-1968) DN "Koszorús nőalak" Br díjérem, hátoldalon gravírozva (41mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Janzer Frigyes (1939-) 1980. Batha Elemér / Bartha Alapítvány Br plakett (540g/102mm) T:2 /  Hungary 1980. Elemér Bartha / Bartha Foundation Br plaque. Sign.: Frigyes Janzer (540g/102mm) C:XF
30429.

Janzer Frigyes (1939-) 1980. "Batha Elemér / Bartha Alapítvány" Br plakett (540g/102mm) T:2 / Hungary 1980. "Elemér Bartha / Bartha Foundation" Br plaque. Sign.: Frigyes Janzer (540g/102mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kampfl József (1939-) 1981. XII. Fül- Orr- Gégészeti Világkongresszus, Budapest / Dr. Poltzer Ádám angol nyelvű felirattal ellátott Br emlékplakett (460,8g/101mm) T:2 /  Hungary 1981. XII. World Congress of Oto- Rhino- Laryngology, Hungary, Budapest / Dr. Adam Poltzer Br commemorative medallion. Sign.: József Kampfl (460,8g/101mm) C:XF
30430.

Kampfl József (1939-) 1981. "XII. Fül- Orr- Gégészeti Világkongresszus, Budapest / Dr. Poltzer Ádám" angol nyelvű felirattal ellátott Br emlékplakett (460,8g/101mm) T:2 / Hungary 1981. "XII. World Congress of Oto- Rhino- Laryngology, Hungary, Budapest / Dr. Adam Poltzer" Br commemorative medallion. Sign.: József Kampfl (460,8g/101mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft