Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 139

12972.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
12973.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
4 db könyv a Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára sorozatból: Gubányi Károly: Öt év Mandzsúriában; Vörös Márton: A szerencsés expedíció; Szavójai Lajos Amadá: Az Északi csillaga; Up de Graff, F. W.: Az Amazonas őserdeiben. Példányonként változó nagyrészt jó állapotban.
12974.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., é.n., Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas, gerincén elszíneződött egészvászon-kötésben.
12975.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
Csepeli Szabó Béla (szerk.): Acélsziget. Irodalmi és képzőművészeti antológia Csepelről. 1892-1977. Budapest, 1977, Táncsics Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, fotókkal gazdagon illusztrálva.
12976.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pető Mária: A Gellérthegy története az őskortól napjainkig. Budapest, 1997, Gemini Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Szép állapotban.
12977.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Budapest Lexikon I-II. kötet. Szerk.: Berza László. Budapest, 1993, Akadémiai Kiadó. Második, bővített, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, képekkel gazdagon illusztrált, jó állapotban.
12978.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Orbán Balázs: Torda város és környéke. 33 nagy 12 szövegképpel. Budapest, 1984, Helikon Kiadó. Reprint kiadás! + Orbán Balázs eszméi kísérőtanulmány. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban, és papír védőborítóban. Jó állapotban.
12979.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Orbán Balázs: Sztambultól Szejkéig. Szerk.: Balázs Ádám. Bukarest,1995, Kriterion. Kiadói papírkötés.
12980.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar helységnév-azonosító szótár. Szerk.: Lelkes György. Budapest, 1992, Balassi Kiadó. Kiadói műbőr kötés. Jó állapotban.
12981.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Herner János: Erdély és a Részek térképe és helységnévtára. Szeged, 1987, Penna Kisszövetkezet. Kiadói kemény papírkötésben.
12982.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Sági Károly, Dr. Iványi Béla, Péczely Piroska, Csiki László: Keszthely. Veszprém, é.n, Veszprém Megyei Tanács Idegenforgalmi Hivatalának Kiadványa. Kiadói papírkötés.
12983.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft