https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Tudomány

Tételek száma: 138

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Leo Graetz: Kurzer Abriss der Elektrizität. Stuttgart, 1906, Veralg von J. Engelhorn. 194 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
13375.

Leo Graetz: Kurzer Abriss der Elektrizität. Stuttgart, 1906, Veralg von J. Engelhorn. 194 p. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. A Magyar Chemiai Folyóirat IX. és X-ik évfolyamának melléklete. Bp., 1904, Kir. Magy. Tud Egy. Nyomda. Korabeli félvászonkötésben.
13376.

Dr. Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. A Magyar Chemiai Folyóirat IX. és X-ik évfolyamának melléklete. Bp., 1904, Kir. Magy. Tud Egy. Nyomda. Korabeli félvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
A műveltség útja c, sorozat 5 kötete, Társasdalom, Élővilág és a történelmi kötetek, Aranyozott félbőr kötésben, egy részük kissé vagy jobban hibás, de van nagyon jó állapotú is.
13377.

A műveltség útja c, sorozat 5 kötete, Társasdalom, Élővilág és a történelmi kötetek, Aranyozott félbőr kötésben, egy részük kissé vagy jobban hibás, de van nagyon jó állapotú is.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Neufert, Ernst prof.: Bau-Entwurfslehre. Handbuch für den Baufachmann, Bauherrn, Lehrenden und Lernenden 271 Tafeln mit 3600 Zeichnungen. Berlin, 1941, Bauwelt-Verlag. Tulajdonosi pecséttel ill., jegyzettekkel. Kiadói félvászon kötésben. Gerinc sérült.
13378.

Neufert, Ernst prof.: Bau-Entwurfslehre. Handbuch für den Baufachmann, Bauherrn, Lehrenden und Lernenden 271 Tafeln mit 3600 Zeichnungen. Berlin, 1941, Bauwelt-Verlag. Tulajdonosi pecséttel ill., jegyzettekkel. Kiadói félvászon kötésben. Gerinc sérült.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Vitorlázórepülők tankönyve. Szerkeszti Gulyás Ferenc, Szőts Tibor. Bp., é.n., Magyar Honvédelmi Szövetség Repülési Osztálya. Kiadói papírkötésben.
13379.

Vitorlázórepülők tankönyve. Szerkeszti Gulyás Ferenc, Szőts Tibor. Bp., é.n., Magyar Honvédelmi Szövetség Repülési Osztálya. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
A műveltség könyvtára - A művézet könyve I. Bp., 1909, Athenaeum. Kiadói dombornyomott vászonkötésben, a gerincén kisebb sérüléssel.
13380.

A műveltség könyvtára - A művézet könyve I. Bp., 1909, Athenaeum. Kiadói dombornyomott vászonkötésben, a gerincén kisebb sérüléssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Czappán Szilárd: Távíró és távbeszélő vonalépítés : tankönyv a posta vonalfelvigyázói tanfolyam hallgatói részére. Tankönyv és ábrafüzet. Bp., 1951, KPM Jegyzetsokszorosító. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
13381.

Czappán Szilárd: Távíró és távbeszélő vonalépítés : tankönyv a posta vonalfelvigyázói tanfolyam hallgatói részére. Tankönyv és ábrafüzet. Bp., 1951, KPM Jegyzetsokszorosító. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Schoedler, [Friedrich] Frigyes: A Természet könyve, magában foglaló: természettant, csillagászatot, vegy-, ásvány-, föld-, életmű-, növény- és állattanokat. A természet-ismeret minden barátainak, A hatodik kiadás után magyarra tették Jáno Pesten, 1853. Geibel. 714p. lev. 3 t. (A 3 táblából egyik hiányos, hátsó borító nélkül)
13382.

Schoedler, [Friedrich] Frigyes: A Természet könyve, magában foglaló: természettant, csillagászatot, vegy-, ásvány-, föld-, életmű-, növény- és állattanokat. A természet-ismeret minden barátainak, A hatodik kiadás után magyarra tették Jáno Pesten, 1853. Geibel. 714p. lev. 3 t. (A 3 táblából egyik hiányos, hátsó borító nélkül)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Keller Konrád dr.: A tenger élete. Botanikai toldalékkal dr. Cramer Károly és dr. Hans Schnitz. Fordította: Csopey László. 271 ábrával és 10 színes táblával. A IX. (1896- 1898. évi) cziklus Negyedik kötete. Budapest, 1897, Természettudományi Társulat.Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú.
13383.

Keller Konrád dr.: A tenger élete. Botanikai toldalékkal dr. Cramer Károly és dr. Hans Schnitz. Fordította: Csopey László. 271 ábrával és 10 színes táblával. A IX. (1896- 1898. évi) cziklus Negyedik kötete. Budapest, 1897, Természettudományi Társulat.Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotú.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
2
Soó Rezső, Jávorka Sándor: A magyar növényvilág kézikönyve II. Bp., 1951. Akadémiai. 537 p. Kiadói egészvászon-kötésben. A borítótáblán a vászon kissé foltos.
13384.

Soó Rezső, Jávorka Sándor: A magyar növényvilág kézikönyve II. Bp., 1951. Akadémiai. 537 p. Kiadói egészvászon-kötésben. A borítótáblán a vászon kissé foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Bollinger O: A kórboncztan alapvonalai. Atlaszszal. Schmitson rajzaival. Ford.: Minich Károly, Kelen Béla és Krompecher Ödön. 1. kötet. Bp., 1897, Singer és Wolfner. 60 táblával, ezek litografált, színes képek. Kiadói dombornyomású vászonkötésben. A gerinc erősen elszíneződött. Több helyen aláhúzások.
13385.

Bollinger O: A kórboncztan alapvonalai. Atlaszszal. Schmitson rajzaival. Ford.: Minich Károly, Kelen Béla és Krompecher Ödön. 1. kötet. Bp., 1897, Singer és Wolfner. 60 táblával, ezek litografált, színes képek. Kiadói dombornyomású vászonkötésben. A gerinc erősen elszíneződött. Több helyen aláhúzások.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, 1931, Dante. Második kiadás. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon kötés, sérült gerinccel.
13386.

Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, 1931, Dante. Második kiadás. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon kötés, sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz