Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 89

Ludwig Schnorr von Carolsfeld: Porzellan der europäischen Fabriken des 18. Jahrhunderts. Berlin, 1922, Richard Carl Schmidt & Co. Kiadói félvászon kötés, kicsit kopott borítóval, kicsit laza fűzéssel, német nyelven. / Half-linen-bindig, in german language.
13170.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Graesse, Dr. J. G. Th., Jaennicke, F.: Führer für Sammler von Porzellan und Fayence, Steinzeug, Steingut usw. Berlin, 1915, Richard Carl Schmidt & Co. Kicsit hibás gerincű, kiadói félvászon kötésben, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, német nyelven. / Half-linen-binding, with small fault on the spine, in german language.
13171.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Madách Imre: Az ember tragédiája. Buday György (1907-1990) fametszetei. Bp., 1983, Népművelési Propaganda Iroda-Szegedi Szabadtéri Játékok Igazgatósága, 22 p. Kiadói papírmappában.
13172.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13173.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Album von Wien. Nach Aquarell Gemalden von Franz Und Rudolf Alt. Bécs, É.N. [XIX. század vége], Eduard Hölzels Kunst. Aranyozott, vörös egészvászon mappa.  Hiányos Bécs Album. Csak a címoldal és a egy darab kép van meg. Kilátás a bécsi Belvedere-re. (Ansicht von Wien vom Belvedere aus.) Kromlitográfia.  A mappa foltos, kopott. A címoldal szakadozott./ Album of Wien. It is incomplete. They are only the folder, the front page, and one painting (View of Vienna of Belvedere from.). Chromolitography. The folder, and the front page are little bit damaged. but the painting is okay.
13174.

Album von Wien. Nach Aquarell Gemalden von Franz Und Rudolf Alt. Bécs, É.N. [XIX. század vége], Eduard Hölzel's Kunst. Aranyozott, vörös egészvászon mappa. Hiányos Bécs Album. Csak a címoldal és a egy darab kép van meg. Kilátás a bécsi Belvedere-re. (Ansicht von Wien vom Belvedere aus.) Kromlitográfia. A mappa foltos, kopott. A címoldal szakadozott./ Album of Wien. It is incomplete. They are only the folder, the front page, and one painting (View of Vienna of Belvedere from.). Chromolitography. The folder, and the front page are little bit damaged. but the painting is okay.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Gerhart Ziller: Honoré Daumier. Drezda, 1957, Verlag Der Kunst, 61+2 p.+ 108 t.+ 8 p. Kiadói egészvászon kötés. Számos illusztrációval. Német nyelven. / Linen-binding, with lot of illustrations, in german language.
13175.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Würtz Ádám huszonöt rajza József Attila születésének 70. évfordulójára. Szerkesztő Sik Csaba. Bp., 1975, Magvető. Kiadói szakadozott papírmappa, 26 oldal. A lapok jó állapotban.
13176.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13177.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Fodor Gyula: Zenélő Óra. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói papírkötés, Hincz Gyula rajzaival. Rossz állapotban. A szerző által dedikált.
13178.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Cezanne. Gemälde. Wiesbaden - Berlin, é. n., Emil Vollmer Verlag. 10 db színes festményillusztráció, kísérőtanulmánnyal. Papírkötésben, jó állapotban.
13179.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13180.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Aknay János. Szerk.: Novotny Tihamér. Szentendre, 2000, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. Aknay János (1949- ) festő által aláírt példány! Papírkötésben, jó állapotban.
13181.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft