Ludwig Schnorr von Carolsfeld: Porzellan der europäischen Fabriken des 18. Jahrhunderts. Berlin, 1922, Richard Carl Schmidt & Co. Kiadói félvászon kötés, kicsit kopott borítóval, kicsit laza fűzéssel, német nyelven. / Half-linen-bindig, in german language.
Graesse, Dr. J. G. Th., Jaennicke, F.: Führer für Sammler von Porzellan und Fayence, Steinzeug, Steingut usw. Berlin, 1915, Richard Carl Schmidt & Co. Kicsit hibás gerincű, kiadói félvászon kötésben, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, német nyelven. / Half-linen-binding, with small fault on the spine, in german language.
Madách Imre: Az ember tragédiája. Buday György (1907-1990) fametszetei. Bp., 1983, Népművelési Propaganda Iroda-Szegedi Szabadtéri Játékok Igazgatósága, 22 p. Kiadói papírmappában.
Album von Wien. Nach Aquarell Gemalden von Franz Und Rudolf Alt. Bécs, É.N. [XIX. század vége], Eduard Hölzel's Kunst. Aranyozott, vörös egészvászon mappa.
Hiányos Bécs Album. Csak a címoldal és a egy darab kép van meg. Kilátás a bécsi Belvedere-re. (Ansicht von Wien vom Belvedere aus.) Kromlitográfia.
A mappa foltos, kopott. A címoldal szakadozott./
Album of Wien. It is incomplete. They are only the folder, the front page, and one painting (View of Vienna of Belvedere from.). Chromolitography. The folder, and the front page are little bit damaged. but the painting is okay.
Gerhart Ziller: Honoré Daumier. Drezda, 1957, Verlag Der Kunst, 61+2 p.+ 108 t.+ 8 p. Kiadói egészvászon kötés. Számos illusztrációval. Német nyelven. /
Linen-binding, with lot of illustrations, in german language.
Würtz Ádám huszonöt rajza József Attila születésének 70. évfordulójára. Szerkesztő Sik Csaba. Bp., 1975, Magvető. Kiadói szakadozott papírmappa, 26 oldal. A lapok jó állapotban.
Fodor Gyula: Zenélő Óra. Budapest, é.n., Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói papírkötés, Hincz Gyula rajzaival. Rossz állapotban. A szerző által dedikált.
Aknay János. Szerk.: Novotny Tihamér. Szentendre, 2000, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. Aknay János (1949- ) festő által aláírt példány! Papírkötésben, jó állapotban.