13158.
279. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
Gerő László: Magyarországi várépítészet. (Vázlat a magyar várépítés fejezeteiről.) Budapest, 1955, Művelt Nép, 511 p. + 1 térkép. Kiadói félvászon kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban, a félvászon borító sarkai kopottasak, gazdag képanyaggal. 4500 példányban jelent meg.