Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 413

Földes Jolán: Arany fülbevaló. Budapest, é.n., Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói kopottas félvászon kötés, kopottas gerinccel.
13727.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Szerelmes versek. Világirodalmi antológia két ezredév költészetéből. Képes Géza, Radnóti Miklós, Szemlér Ferenc, Vas István műfordításai. Budapest, 1941, Szukits. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóban. A kötés Kner Erzsébet terve, a borítólap B. Csillag Vera munkája. A könyvben Radnóti Miklós ex libriszével. Jó állapotban.
13728.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Schulek Tibor: Bornemisza Péter 1535-1584. A XVI. századi magyar művelődés és lelkiség történetéből. Sopron-Budapest-Győr, 1939, Keresztyén Igazság Kiadása. Kiadói egészvászon kötésben
13729.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Sven Schäfer, Jesper Schäfers, Dirk, Waltmann: Technolexikon. Berlin, é.n. ( 1998), Schwarzkopf&Schwarzkopf. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
13730.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Finály Henrik: A latin nyelv szótára. Budapest, 1991, Editio Musica. Kiadói műbőr kötés. Szép állapotban.
13731.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Magyar Színházművészeti Lexikon. Szerk.: Székely György. Budapest, 1994, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13732.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sas Péteer (szerk.): Nem spekuláltam, éltem... válogatás Kós Károly születésének 100. évfordulójára /1883-1983/ Budapest, 1983, Népművelési Intézet. Illusztrált kiadói karton kötésben.
13733.

Sas Péteer (szerk.): "Nem spekuláltam, éltem..." válogatás Kós Károly születésének 100. évfordulójára /1883-1983/ Budapest, 1983, Népművelési Intézet. Illusztrált kiadói karton kötésben.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Soltész Zoltánné (szerk.): A Mátyás Graduale. Budapest, 1980, Magyar Helikon. Illusztrált kiadói kemény kötésben fedőborítóval
13734.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Andre Asriel: Jazz. Analysen und aspekte. Berlin, 1966, Musicverlag. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírkötés, német nyelven. Jó állapotban. / Linen-binding, in papercover, in german language.
13735.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Holger Drachmann: Két lövés. Regény. (Ford. Hetyei József.) Gyoma, 1930. Kner. 183p. Egészvászon kötésben. Ajánlással: Alapítója és fél évszázadon át vezetője Kner Izidor emlékére a magyar kulturális intézmények számára felajánlotta Kner Izidor könyvnyomdája. Gyoma 1936. Könyvtári pecsétekkel
13736.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13737.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13738.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft