Nyomtatványok Tételek száma: 282
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1247737
12610
279
Printed Materials
Ricordo di Roma. 30 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A borítótábla gerincét korábban javították. 1409588
12611
279
Printed Materials
Roma 32 Vedute a Colori Parte I. Képes leporelló Róma városáról. Öt nyelvű leírásokkal. Kopott kiadói papírkötésben. 16x11 cm. 1437744
12612
279
Printed Materials
1900-1905 Szombathelyi egyházmegyei körlevélek,(
1900 I-XI; 1901 I-VII,IX-X; 1902 I-XI, 1903 I-XI, XIII, XII; 1904 I-IX, 1905 I-V.), Szombathely, Egyházmegyei nyomda, korabeli kopottas félvászon kötés, változó állapotban, többnyire foltos állapotban. 1437923
12613
279
Printed Materials
1900 A Magyar Királyi Kereskedelmi Múzeum tagjainak névsora, 4 p. 1296847
12614
279
Printed Materials
cca 1910 Erotikus nyomat / Erotic print 9x15 cm 1392343
12615
279
Printed Materials
cca 1900 Eug. Tam jelzéssel: Ivócimborák, papír, offset, 31x23 cm. 1392337
12616
279
Printed Materials
cca 1900 Eug. Tam jelzéssel: Szalonban, papír, offset, kis sérüléssel, 21x16 cm. 1392330
12617
279
Printed Materials
cca 1900 Eug. Tam jelzéssel: Vasúti kabinban, papír, offset, a sarknál kis sérüléssel, némileg foltos, 20x16 cm. 1392322
12618
279
Printed Materials
cca 1900 Eug. Tam jelzéssel: Iskolában, papír, offset, kis sérüléssel, 20x15 cm. 1390901
12619
279
1500
Printed Materials
cca 1900 Népviseletet (Pfitsch Valdivizze, Tyrol) bemutató nyomat sorozat (Poisor), 32×23 cm 1439730
12620
279
Printed Materials
cca 1900 A mártonfalvi Tusa család családfája 1570-től 1437838
12621
279
Printed Materials
cca 1900-1930 Vegyes nyomtatvány tétel, 5 db,változó állapotban: Luzern, Carl Hagenbeck' Tierpark, Hotel Blauer Stern Hallein, Ausztria. Noe's Illustrierter führer durch Innsbruck und umgebung. Innsbruck, é.n., Wagner'schen K. K. Univeritäts-Buchandlung. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, térképpel, megviselt állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft