Gotaisches genealogisches Taschenbuch der gräflichen häuser aus das Jahr 1860. Gotha, 1860, Justus Perthes, 996 p. 33. évfolyam. Kiadói egészvászon kötés. Német nyelvű genealógiai munka, az elülső kötéstábla elvált a gerincnél. / Linen-binding, in german language. The cover is damaged.
Ipari ujjáépítésünk. Szerk.: Tonelli Sándor.
Bp. 1948. Forum Hungaricum. 200+328 p. Aranyozott, dombornyomásos kiadói félvászon kötésben, a kötéstáblán nemzeti színű szalaggal. A táblák kissé sérültek, megkarcolódtak.
Pukánszky Béla: A szászok és az erdélyi gondolat. Jancsó Benedek Társaság kiadványai 33. Budapest, 1936, Különlenyomat a Történeti Erdélybő, 26 p. Kiadói papírkötés. Ceruzás aláhúzásokkal. A borítója szakadozott.
Györffy István: A néphagyomány és a nemzeti művelődés. Magyar táj és népismeret könyvtára 1. Budapest, 1939, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt., 85 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés. A gerince szakadozott.
Budai-S. Balázs: Kun Páter a reverendás gyilkos. A nyilas korszak leghírhedtebb alakjának nyomában. Budapest, 2016, MPB Hungary. Kiadói papírkötés, újszerű állapot, 139 p.