1905 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű, dombornyomott egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel. A borítója kopottas.
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.
1910 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1910, 57. évfolyam, 1-26. szám. Töredék évfolyam. Budapest, 1910, Franklin-Társulat. Félvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója kopott, és ragasztott. A gerince sérült, hiányos. A 347-348. oldalnál a lap kijár.