https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 80

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Magyar Honvédség Szárazföldi Parancsnokság Székesfehérvár bronz emlékplakett Douglas W. Daniel tábornok részére fa talapzaton 20 cm
12357.

Magyar Honvédség Szárazföldi Parancsnokság Székesfehérvár bronz emlékplakett Douglas W. Daniel tábornok részére fa talapzaton 20 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1980 Budapestre látogatott Szovjetunió Fekete-tengeri flottillájának folyami hajóraja, vintage fotó, 15x23,5 cm
12358.

cca 1980 Budapestre látogatott Szovjetunió Fekete-tengeri flottillájának folyami hajóraja, vintage fotó, 15x23,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
3
cca 1980 Budapest, katonai díszszemle április 4-én, vintage fotó, 22x17,5 cm
12359.

cca 1980 Budapest, katonai díszszemle április 4-én, vintage fotó, 22x17,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1944 Kecskemét, a Vörös Hadsereg három katonája Lőcsei Árpád műtermében, a szerző hagyatékában őrzött negatívról készült mai nagyítás, 25x18 cm
12360.

cca 1944 Kecskemét, a Vörös Hadsereg három katonája Lőcsei Árpád műtermében, a szerző hagyatékában őrzött negatívról készült mai nagyítás, 25x18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1970 A Magyar Néphadsered gyakorlaton és parádén 5 db MTI sajtófotó 21x25 cm
12361.

cca 1970 A Magyar Néphadsered gyakorlaton és parádén 5 db MTI sajtófotó 21x25 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1905 Katonai csoportkép, kasírozva, 25x35 cm, karton 27,5x35 cm
12362.

cca 1905 Katonai csoportkép, kasírozva, 25x35 cm, karton 27,5x35 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Vadászkés, üreges műanyag markolattal, a markolatgombban nem működő iránytűvel, tisztításra szorul, pengehossz: 14,5 cm, teljes hossz: 27,5 cm
12363.

Vadászkés, üreges műanyag markolattal, a markolatgombban nem működő iránytűvel, tisztításra szorul, pengehossz: 14,5 cm, teljes hossz: 27,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Őzláb nyelű vadászkés, bőr tokban, jó állapotú pengével, h: 28,5 cm
12364.

Őzláb nyelű vadászkés, bőr tokban, jó állapotú pengével, h: 28,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Indiai díszkard oroszlánfejes markolattal, vászonborítású hüvellyel, a penge rozsdás, egyébként jó állapotban, pengehossz: 69 cm, teljes hossz: 80 cm /  Honourary sword from India with hilt decorated with lion head, with scabbard, the blade is rusty, blade length: 69 cm, full length: 80 cm
12365.

Indiai díszkard oroszlánfejes markolattal, vászonborítású hüvellyel, a penge rozsdás, egyébként jó állapotban, pengehossz: 69 cm, teljes hossz: 80 cm / Honourary sword from India with hilt decorated with lion head, with scabbard, the blade is rusty, blade length: 69 cm, full length: 80 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Olvashatatlan jelzéssel: Gyakorlat Opál 72. Olaj, újságpapír, üvegezett keretben, 31×47 cm
12366.

Olvashatatlan jelzéssel: Gyakorlat "Opál 72". Olaj, újságpapír, üvegezett keretben, 31×47 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
1981 Hütter Richárd alezredesnek adományozott (P.V.O.) fém falitál, apró rozsdákkal, eredeti dobozában, d:31,5 cm
12367.

1981 Hütter Richárd alezredesnek adományozott (P.V.O.) fém falitál, apró rozsdákkal, eredeti dobozában, d:31,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1909 Osztrák-Cseh végelbocsájtó levél, obsit. Szakadásokkal. / Austrian- Czech disarmement letter with tears
12368.

1909 Osztrák-Cseh végelbocsájtó levél, obsit. Szakadásokkal. / Austrian- Czech disarmement letter with tears

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz