Festmények és grafikák Tételek száma: 248
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1306108
10061
278
Iványi Ödön (1918-1985): Sziklás part, akvarell, papír, jelzett, szélén kis szakadással, 35×51 cm 1399959
10062
278
26000
Jámbor jelzéssel: Útvesztő. Olaj, vászon, 100×70 cm 1392277
10063
278
Jávor jelzéssel: Fürdőzök. Olaj, karton, sérült, keretben, 50×67 cm 1354965
10064
278
JP jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, farost, sérült, 32×45 cm 1392164
10065
278
K jelzéssel: Sárga tornyú templom. Filc-színes ceruza, papír, 33×33 cm 1398251
10066
278
Kacziány jelzéssel: Naplemente. Olaj, farost, 40×50 cm 1401303
10067
278
Kajzán jelzéssel: Hölgy a vízparton. Tus, karton, keretben, 47×40 cm 1378256
10068
278
Kaldor jelzéssel: Velence, reklámterv, akvarell, papír, 24×16,5 cm 1426776
10069
278
26000
Karczag Zoltán (1881-1944): Virágcsendélet. Olaj, vászon, festék lepattanásokkal, jelzett, keretben, 60×47 cm 1328793
10070
278
Kardos Gábor (1881-?): Pipacsszedő. Olaj, vászon, jelzett, tisztitásra szorul, keretben, 59×79 cm 1429454
10071
278
4200
Kassák Lajos (1887-1967): Kompozíció. Szitanyomat, papír, utólagos nyomtatott jelzéssel, a papír szélein gyűrődésekkel, 19x15 cm. 1396906
10072
278
Katona György (1953-2009): Dombos táj. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 16×20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft