Festmények és grafikák Tételek száma: 248
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1369037
10001
278
Barcsay jelzéssel: Kémények. Olaj, falemez, keretben, 43×61 cm 1427201
10002
278
40000
Barta Mária (1897-1969): Szobanövények. Olaj, vászon-karton, jelzett, keretben, 60×80 cm 1388368
10003
278
Bálint elzéssel: Fehér lovacska. Olaj, falemez, sérült, keretben, 50×50 cm 1430935
10004
278
Bánfi jelzéssel: Vitorlások a vízen. Olaj, karton, fa keretben, 32x42 cm 1430933
10005
278
Bánfi jelzéssel: Badacsony. Olaj, karton, fa keretben, 32x42 cm 1430928
10006
278
Bánfi jelzéssel: Tihany. Olaj, karton, fa keretben, 23x32 cm 1321921
10007
278
Bátori jelzéssel: Nyúltól megrettent vadász. Akvarell, papír, foltos, 22×18 cm 1395996
10008
278
Belényi jelzéssel: Korsós fél akt. Olaj, farost, 54×35 cm 1353187
10009
278
Bene jelzéssel: Csendélet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 50×34 cm 1431326
10010
278
Benyovszky István (1898-1969): Cigány nő, színezett litho, papír, jelzett, 27×20 cm 1365647
10011
278
Berkes jelzéssel: Utca részlet. Olaj, vászon, 75×100 cm 1320061
10012
278
Bertalan Rózsa (1900-1987): Szabadban kötő nő. Olaj, vászon, sérült, 36×25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft