Festmények és grafikák Tételek száma: 248
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1428729
10145
278
Perlrott jelzéssel: Szajna part. Olaj, vászon, 45×64 cm 1383599
10146
278
Pribék Krisztina (?-): Házak a sziklán. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×47 cm 1366244
10147
278
Prihoda István (1891-1965): Áhítat. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×23 cm 1430789
10148
278
Póka György (1944-): Esti tanya. Olaj, farost, jelzett, kopott, 42×60 cm 1430785
10149
278
Póka György (1944-): Tanya éjjel. Olaj, farost, jelzett, kopott, 41×49 cm 1334574
10150
278
Ragyko, Vlagyimir Andrejevics (1951- ): Meztelen lányka (Ogolenka), szitanyomat, papír, sorszámozott (12/24), jelzett, 53,5×43,5 cm /
Rad'ko, Vladimir Andreevich (1951- ): Nude girl (Ogolenka), silkscreen, paper, numbered (12/24), signed, 53,5×43,5 cm 1361248
10151
278
Remsey jelzéssel: Cafe Olympia. Olaj, falemez, sérült, 70×58 cm 1350174
10152
278
Remsey jelkzéssel: Fácán. Olaj, farost, jelzett, keretben, 90×70 cm 1428817
10153
278
Remsey Jenő (1885-1970): Folyópart. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×37 cm 1432012
10154
278
Révész Napsugár (1944-): Sárkányok a város fölött. Linó, papír, jelzett, kasírozva, 16x8 cm 1334924
10155
278
R.G. jelzéssel: Csőszház. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 10×8 cm 1398350
10156
278
Roth jelzéssel: Téli ház. Olaj, farost, 36×45 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft