Festmények és grafikák Tételek száma: 248
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1414260
10109
278
Henri Matisse (1869-1954): Cím nélkül I. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, körbevágva, paszpartuban, 38×29 cm 1414274
10110
278
Henri Matisse (1869-1954): Szív. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, körbevágva, paszpartuban, 34×27 cm 1365435
10111
278
Márffy jelzéssel: Lila hegy. Olaj, farost, 60×75 cm 1357048
10112
278
14000
Márrfy jelzéssel: Lovagolók. Olaj, farost, 70×100 cm 1357201
10113
278
Márffy jelzéssel: Éjszakai fenyves. Olaj, farost, 42×77 cm 1380818
10114
278
MCP jelzéssel: Mediterrán hegyvidék. Olaj, farost, 46×71 cm 1395851
10115
278
MCP jelzéssel: Lovas szekér. Olaj, farost, 37×80 cm 1429771
10116
278
Meiresonne jelzéssel: Fiú portré. Olaj, vászon, 100×77 cm 1428770
10117
278
1939 Mende Gusztáv (1899-1963), Lándori (?-?): 16 soproni kép, linó, papír, kiadói papírmappában, 31x22 cmx16. 1413237
10118
278
Mester József (?-?): Emlékek Adyról. Papírmetszet, jelzett, üvegezett keretben, 39×30 cm 1383779
10119
278
Mészáros jelzéssel: Kikötő vitorlás. Olaj, karton, keretben, 30×46 cm 1409946
10120
278
Mihályffy jelzéssel: Cica öröm. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 18×24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft