Bolhapiac Tételek száma: 214
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1413891
11265
278
100
Flea Market
1430181
11266
278
Flea Market
Mandzsettakészlet(2 db gomb, nyakkendőtű) eredeti dobozában, szép állapotban 1430415
11267
278
Flea Market
Aranyszínű hajós öröknaptár, d: 5,6 cm 1427881
11268
278
Flea Market
Régi mini varrókészlet, fém tokban, h: 5 cm 1430199
11269
278
Flea Market
1 csomag "Románc" cigaretta, bontatlan 1430788
11270
278
Flea Market
Intarziás berakással díszített fa dobozka, sarkain hiányokkal, 12x9x3 cm 1430195
11271
278
Flea Market
3 csomag bontatlan kínai cigaretta 1430426
11272
278
Flea Market
Pin-up francia kártya, 2 pakli, műanyag dobozban 1430191
11273
278
Flea Market
2 csomag Boule Nationale bontatlan cigaretta 1427857
11274
278
Flea Market
Gerbaud - Kugler Henrik fa dobozka, benne vegyes óra, jelvény elefántfigura stb. tételekkel, 10x16x5 cm 1430156
11275
278
Flea Market
2 db jelzett pipa(Old River, Real Briar), pipatömővel, h: 13 és 14 cm 1429848
11276
278
Flea Market
Sport Presso retró kávéfőzőkészlet(Fémfeldolgozó Szeged), 14x9x6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft