Könyvek: Történelem

Tételek száma: 99

Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharc története. I-V. kötet, Lampel Róbert Kiadása. Kiadói, kopottas, dombornyomott egészvászon-kötésben, belsejében ragasztószalaggal javítva.
13942.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Magyar Anjou legendárium. Összeáll.: Levárdy Ferenc. Bp., 1975, Magyar Helikon - Corvina. Díszes vászonkötésben, papír védőborítóval, karton védőtokban, jó állapotban.
13943.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Takáts Sándor: Emlékezzünk eleinkről. Bp., é. n., Genius. Vászonkötésben, jó állapotban.
13944.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13945.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Borsi-Kálmán Béla: Ifj. Niamessny Mihály és a temesvári Levente-Per (1919-20). Budapest, 2010, Helikon Kiadó Kft.
13946.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Gróf Vay Péter: Kelet császárai és császárságai. Budapest, 1906, Franklin-Társulat. Kiadói foltos, festett egészvászon kötésben, foltos lapélekkel, szövegközti és egészoldalas gazdagon fekete-fehér fotókkal, és 17 színes műlappal illusztrálva.
13947.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Macaulay B. T.: Hampden János. Pitt, Chatham gróf. Két politikai életrajz. Fordította Szász Károly. Pest, 1866, Ráth Mór, 330 p. Kiadói kopottas, sérült gerincű dombornyomott egészvászon (Győry Dienes-féle) kötés, márványozott lapélekkel.
13948.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Thiers M. A.: I. Waterloo. Pest, 1864, Ráth Mór, 353 p. Kiadói kopottas, picit sérült gerincű dombornyomott egészvászon (Győry Dienes-féle) kötés, márványozott lapélekkel.
13949.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Thiers M. A.: I. Napoleon Szent-Ilona szigetén. Pest, 1864, Ráth Mór, 332 p. Kiadói picit kopottas, sérült gerincű dombornyomott egészvászon (Győry Dienes-féle) kötés, márványozott lapélekkel.
13950.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Macaulay B. T.: Lord Clive. Warren Hastings. Az angol Keletindia meghódításának története. Fordította Szász Károly. Pest, 1866, Ráth Mór, 336 p. Kiadói kopottas, sérült gerincű dombornyomott egészvászon (Győry Dienes-féle) kötés, márványozott lapélekkel.
13951.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Juste Tivadar: Mária magyar királyné. II. Lajos özvegye. Fordította Szász Károly. Pest, 1866, Ráth Mór, 196 p. Kiadói kopottas, sérült gerincű dombornyomott egészvászon (Győry Dienes-féle) kötés, márványozott lapélekkel.
13952.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpádházi királyok alatt. I. Budapest, 1893, Magyar Tudományos Akadémia, XVI+667 p. Kiadói kopottas aranyozott gerincű félbőr kötés, sérült gerinccel, a hátsó előzéklap mindkét oldalán és a kötéstábla belsején firkával, foltos, az 1/2 oldalnál a lap picit szakadt.
13953.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft