Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 499

Egyetemes Regénytár. Almanach az 1894. évre. Szerkeszti Mikszáth Kálmán. Budapest, 1894, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel. Megviselt állapotban picit kopott, foltos, a kötése sérült.
14494.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Mikszáth Kálmán munkái. Budapest, 1891, Révai Testvérek. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A borítója picit kopott, picit sérült.
14495.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14496.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14497.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Mikszáth Kálmán: Galamb a kalitkában. Az eladó birtok. Páva a varjúval. Mikszáth Kálmán munkái. Uj sorozat. Budapest, é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon kötés, festett lapszélekkel. A kötés Gottermayer N. könyvkötő műhelyében készült. A borítója némileg kopott, picit foltos.
14498.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Sárosy Gyula összes művei 2-3. Nemzeti Könyvtár. Budapest, é.n., Aigner Lajos. Kiadói illusztrált egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, márványozott lapélekkel. A 3. kötet gerince picit foltos, de egyébként jó állapotban. Nem teljes, az első kötet hiányzik.
14499.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gaal József összes művei 1-3. Nemzeti Könyvtár 23.,27.,28. Budapest, 1881-1882, Aigner Lajos. Kiadói illusztrált egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, márványozott lapélekkel. Jó állapotban.
14500.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kisfaludy Sándor Minden Munkái V. Budapest, 1892, Franklin-Társulat. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon. Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, ex libris-szel, foltos gerinccel. Töredék kötet.
14501.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14502.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14503.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14504.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
14505.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft