Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 129
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1410439
19024
276
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevaló kővel, jelzett, br: 6,3 g 1410459
19025
276
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, csont és markazit berakással, jelzett, gravírozott felirattal a hátoldalán, br: 8,1 g 1410549
19026
276
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) köves pancer karlánc, jelzett, h: 21 cm, br: 12,7 g 1410537
19027
276
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) köves karlánc, jelzett, h: 18 cm, br: 3,5 g 1410578
19028
276
Jewellery
Ezüst(Ag) nagyszemű anker nyaklánc, jelzett, h: 20 cm, nettó: 12 g 1410581
19029
276
5400
Jewellery
Ezüst(Ag) vastag kígyó nyaklánc, jelzett, h: 45,5 cm, nettó: 21,1 g 1410589
19030
276
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) hajlított ívelt keresztes, állítható hosszúságú karlánc, jelzett, max: 20 cm, nettó: 13,3 g 1410596
19031
276
Jewellery
Ezüst(Ag) nagy szíves karlánc, állítható hosszúsággal, jelzett, max: 17,5 cm, nettó: 15,8 g 1410608
19032
276
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott karpánt, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 22,6 g 1410611
19033
276
Jewellery
Ezüst(Ag) kulcs alakú függő, jelzett, 1,5x2,5 cm, nettó: 2,3 g 1410613
19034
276
Jewellery
Ezüst(Ag) bika horoszkóp függő, jelzett, 1,4x2 cm, bruttó: 2 g 1410620
19035
276
Jewellery
Ezüst(Ag) mérleg horoszkóp függő, jelzett, 1,4x2 cm, bruttó: 1,8 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft