Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 149

Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Angolból fordította Halász Gyula. 100 képpel és térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói díszes, aranyozott, egészvászon-kötésben.
13169.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
13170.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13171.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13172.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13173.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
13174.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vörös Márton: A szerencsés expedíció. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Lampel. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.
13175.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Sven Hedin: Ázsia szívében I-II. kötet. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fordította: vitéz Mezey Dénes. Budapest, é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötésben. Fekete-fehér képekkel illusztrálva.
13176.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13177.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
13178.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Régi házak Pest-Budán. Szerk. Pereházy Károly. Bp., 1976, Műszaki Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal, egészvászon kötésben, védőborítóval, jó állapotban.
13179.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1940 Ez Olaszország. Stastisztikai, politikai és történelmi adatokat tartalmazó füzetecske. Egészvászon kötésben, szép állapotban 36p.
13180.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft