Könyvek: Történelem

Tételek száma: 89

Botos László (szerk.): Magyarságtudományi Tanulmányok. Budapest, 2008, HUN-idea Szellemi Hagyományőrző Műhely. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban, fekete-fehér illusztrációkkal. Csajághy György, Cser Ferenc, Darai Lajos, Érdy Miklós, Harangozó Imre, Molnár V. József, Obrusánszky Borbála, Poór Miklós és mások tanulmányaival. Szép állapotban.
13320.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13322.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13323.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13324.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Budapest 1956. Erich Lessing fotográfiái. Írások és visszaemlékezések: Erich Lessing, Fejtő Ferenc, Konrád György, Nicolas Bauquet. Budapest, 2006, 1956-os Intézet. Kiadói papírkötés.
13325.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13326.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Nemzeti dicsőségünk. Fényes korszakok a Magyar Nemzet történelméből. Szerk. Hock János. Budapest., 1900, Herzig Miksa. Révai és Salamon Könyvnyomdája. 1 t.(díszcímlap)+VIII+299 p.+50 t. (heliogravűr), a táblák előtt feliratos hártyapapírral. Benedek Elek, Marczali Henrik, Jókai Mór, Molnár Ferenc, Ignotus, Herceg Ferenc, Heltai Jenő, Mikszáth Kálmán, Bársony István, Gárdonyi Géza, Sebok Zsigmond, Lovik Károly, Divald Kornél, Bródy Sándor ...stb. szerzők írásaival. Kiadói, festett, aranyozott, dombornyomott egészvászonkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, díszes előzéklapokkal. 40x31 cm.  A könyv megviselt, sérült állapotban van! Az első oldalakon javítás nyomai figyelhetők meg.
13327.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
13329.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
13330.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13331.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
A magyar városok címerei. Összeállította castiglione Endre. Bp., 1975, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
13332.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ezeréves Budapest. A bevezetőt Mesterházi Lajos írta. Bp., 1970, Corvina. Kiadói számozott nyl-kötésben, jó állapotban.
13333.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft