Üvegtárgyak Tételek száma: 68
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1415292
11190
276
Glass-objects
Kínai illatszeres üveg festett verses felirattal / Chinese perfume glass with painted inscription 9 cm 1398024
11191
276
Glass-objects
Budapest Parlament 3d lézer gravírozott üveg, asztali nehezék, eredeti dobozában, hibátlan, 5x8x5cm 1410677
11192
276
Glass-objects
Kraklé váza, hibátlan, m:19 cm 1409305
11193
276
30000
Glass-objects
Szódás üveg palack, Szalon Szikvízgyár Budapest és az alján Heghst Schubert szabadalom felirattal, hibátlan, m:27 cm 1400497
11194
276
Glass-objects
7 db különféle üvegdugók, hibátlanok 1410555
11195
276
Glass-objects
2 db matricás üveg pohár, hibátlanok, m:7-12,5 cm 1384982
11196
276
Glass-objects
2 db régi sörösüveg: Kőbányai Polgári Serfőző, Szeged, ill. Brázay Kálmán Budapest, kis kopásnyomokkal, m: 26 ill. 21 cm 1385017
11197
276
Glass-objects
4 db különféle parfümös üveg, márkajelzettek, kis kopásnyomokkal, különböző méretben 1067614
11198
276
Glass-objects
1930 Régi üveg ivópohár, Oradea, matricás, m:10cm 1274734
11199
276
Glass-objects
Virág mintás váza, kézzel festett, kopott, jelzés nélkül, m:31 cm 1392410
11200
276
Glass-objects
Őzike üvegfigura, préselt üveg, kis sérüléssel, h: 14 cm. 1209873
11201
276
Glass-objects
Üvegpohár német nyelvű humoros felirattal, 0,5 l, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft