Nyomtatványok

Tételek száma: 292

1915 A Pesti Hírlap naptára. Egészvászon kötésben, jó állapotban.
12899.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1916 Kálmán Elek (szerk.): A Lőcsei Királyi Katolikus Főgimnázium 1915-1916. évi ismertetője. Lőcse,1916, Reiss József Könyvnyomdája, 76p. Papírkötés. A borítója szakadt, foltos.
12900.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1917 Bp.VIII., A Nap Nyomda Részvénytársaság fejléces levélpapírjára írt levél
12901.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1917 Bp., Természettudományi Közlöny, 49. kötet, kiadja a Kir. Magy. Természettudományi Társulat, kissé piszkos egészvászon kötésben
12902.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1919 Nem! Nem! Soha! Korai irredenta nyomtatvány 9x14 cm
12903.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1919 Pesti Hírlap - Feltámadt 1919 máj-okt. Nagyméretű hazafias propaganda plakát terv. Tary Lajos (1884-1972) eredeti grafikája. Vegyes technika, papír. Szép állapotban, Üvegezett keretben.: 63×90 cm. 1919 Large Hungarian patriotic poster essay. Mixed technic, paper, in glazed frame. 63x90 cm
12904.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
882,35
cca 1920 Budapest, Corvin gyógyszertár dekoratív receptborítékja, hátoldal hiányos / Hungarian medical prescription, partial backside 8×12 cm
12905.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1920 Budapest, a Tivoli fényjátékház műsorfüzete számos reklámmal, az Aranypille filmszinopszisával, 20.5×9 cm
12906.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1920 A M. Kir. Posta- és Távírda kerületi műszaki felügyelőségek szabályzata 20p. Néhány bejegyzéssel
12907.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
cca 1920 Dr. Wanka féle cipőpaszta karton kisplakát. 19x24 cm
12908.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1920 Szózat. Nagyméretű irredenta plakát. Litográfia. Bp., é.n. Radó Műintézet. Tary Lajos grafikája. Szép állapotban, Üvegezett keretben.: 63×90 cm. cca 1920 Large irredentist poster in glazed frame. Lithography. 63x90 cm
12909.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
1920 MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet). Nagyméretű irredenta propaganda plakát terv. Tary Lajos (1884-1972) eredeti grafikája. Vegyes technika, papír. Jelzett. Szép állapotban, Üvegezett keretben.: 95x125 cm. 1920 Large Hungarian patriotic poster essay. Mixed technic, paper, in glazed frame. 95x125 cm
12910.

Kikiáltási ár:
350 000 Ft
945,95
1 029,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft