Nyomtatványok Tételek száma: 292
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1409588
12971
276
Printed Materials
Roma 32 Vedute a Colori Parte I. Képes leporelló Róma városáról. Öt nyelvű leírásokkal. Kopott kiadói papírkötésben. 16x11 cm. 1410745
12972
276
Printed Materials
cca 1935 HAFA (Hatschek és Farkas) fotószaküzlet katalógusa, 1 melléklettel, kissé kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1412063
12973
276
Printed Materials
cca 1935-1942 Kolozsvár képekkel illusztrált ismertető prospektus, hátoldalán kis térképpel + a kolozsvári Hotel Szieszta Szálloda fejléces számlája 1414835
12974
276
Printed Materials
1935 Budapest, Az 50 éves Újpesti Ipartestület, írta Bőnyi Gere Lajos. Hajtva, benne az ipartestületnek szóló befizetési szelvény, 93 p. 1381807
12975
276
3200
Printed Materials
1935 Hungária primulák magyar virágok plakátja. 21x28 cm 1354416
12976
276
4200
Printed Materials
Növényvédelem. 1935 XI. évfolyam.1-12. január-december. A "Magyar Növényvédelmi Szolgálat" hivatalos közlönye. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium. Könyvkötői egészvászon kötés. 268 p. 1257808
12977
276
Printed Materials
Ezt kell önnek tudni. Az ÚJSÁG mindent tudok évkönyve. Szerk. Pünkösti Andor. Bp., 1935, Az Újság Rt. 240 p. Sarkainál enyhén sérült kiadói papírkötésben. Impozáns fotóanyaggal. 1207247
12978
276
Printed Materials
Egyesített gyógyszer-árszabás. Bp., 1935. Magyar Gyógyszerész Egyesület. 160p. Egészvászon kötésben. 1238542
12979
276
Printed Materials
1935 az Árverési Közlöny 16. évf. 3. rendkívüli száma,benne az aukció részletei, árak, fotók, ceruzás jegyzetek. Kissé viseltes papírkötésben, egy-két oldal foltos, egyébként jó állapotban. pp.:157, 23x15cm 1409065
12980
276
Printed Materials
1935 A székesfőváros összeírása választójogi szempontból, plakát, pici sérülésekkel a hajtások mentén, 62x47 cm. 1412723
12981
276
Printed Materials
1935 Oberbauer A. Utóda Templomberendező Vállalatának képes árjegyzéke, kegytárgyakról, miseruhákról, zászlókról, stb., 160p 1414798
12982
276
Printed Materials
1935-36 Szent Vince hitbuzgalmi és karitatív folyóirat, VII-VIII. teljes évfolyamok, egybekötve, félvászon kötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft