Nagy-Britannia 1917-1967. 1p Br (17x) mind különböző évszám T:2-3 némelyiken oxidáció
Great Britain 1917-1967. 1 Penny Br (17x) all with different dates C:XF-F some with corrosion
Krause KM#810, KM#838, KM#845, KM#897
Nagy Britannia 1972. 25p Cu-Ni "Királyi ezüstlakodalom" + Ausztrália 1981. 50c Cu-Ni "Károly herceg és Lady Diana esküvője" + 1982. 50c Cu-Ni "XII. Nemzetközösségi játékok - Brisbane" T:2 oxidáció
Great Britain 1972. 25 New Pence Cu-Ni "Royal Silver Wedding" + Australia 1981. 50 Cents Cu-Ni "Wedding of Prince Charles and Lady Diana" + 1982. 50 Cents Cu-Ni "XII Commonwealth Games - Brisbane" C:XF corrosion
Krause KM#917, KM#72, KM#74
Német Államok / Boroszló 1694LPH 1kr Ag "Ferenc Lajos" (0,85g) T:2-,3 ph.
German States / Breslau 1694 LPH 1 Kreuzer Ag "Franz Ludwig" (0,85g) C:VF,F edge error
Krause KM# 184
Német Államok / Szász-Albertine 1790IEC Tallér Ag "III. Frigyes Ágost" (27,95g) T:2-
German States / Saxony-Albertine 1790IEC Thaler Ag "Friedrich August III" (27,95g) C:VF
Krause KM#992.2
Német Államok / Poroszország 1799A 4g Ag "III. Frigyes Vilmos" (5,11g) kopott aranyozással T:2-,3 fülnyom
German States / Prussia 1799A 4 Groschen Ag "Friedrich Wilhelm III" (5,11g) worn gold plating C:VF,F earmark
Krause KM#370