Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 120

12973.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Dr. báró Wlassics Tibor: Balatoni kalauz. Budapest, 1925, Balatoni Társaság, 368 p.+1 térképmelléklettel. Kiadói papírkötés. A borítója gyűrött, foltos. A gerince picit szakadt.
12974.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Stefan Pascu, Pataki József, Vasile Popa: Kolozsvár.  Fordította Debreczeni József. Kolozsvár, 1957, Kolozsvári Nyomdaipari Vállalat. Kiadói egészvászon kötés. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Két kihajtható térképmelléklettel. Az egyik szakadozott állapotban.
12975.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vámszer Géza (szerk.): Turista kalauza és térképe. (Csikszereda), 1934, Erdélyi Kárpát Egyesület Csiki Alosztályának kiadása, 96 p. Kiadói tűzött papírkötés. Megviselt, foltos, szakadozott állapotban.
12976.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11
Kiss József: Pécs és a Mecsek részletes kalauza. Részletes helyi kalauzok 8. Budapest, 1926, Turistaság és Alpinizmus Lap-, Könyv- és Térképkiadó Rt., 88 p.+3 kihajtható melléklettel. (2 térkép, és 1 panoráma kép.) Kiadói papírkötés.
12977.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12978.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pásztor József: Filléres Mátra kalauz. Gyöngyös, 1933, Hangya. Kiadói papírkötés, kissé kopott állapotban.
12979.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Erdély. Útmutató Erdély vendégei számára. A kolozsvári egyetem tanárainak közreműködésével összeállította Prinz Gyula. Pécs, é.n., Dunántúl Pécsi Egyetemi Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói picit kopott papírkötés. A hátsó előzéklapon ceruzás jegyzettel.
12980.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Táborozási, kirándulási, és túrázási szabályzat. Magyar Úttörők Szövetsége Szabályzatai 4. szám. Budapest, 1966, Magyar Úttörők Szövetsége, 35 p. Kiadói tűzött papírkötés. Foltos.
12981.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kerékgyártó Árpád, Kogutowitz Károly, Mátrai Rudolf: Kárpátoktól - Adriáig. Kirándulási útmutatók. Budapest, 1914, Magyar Földrajzi Intézet Rt., 78 p.+2 t. (Temesvár-Belváros, Az Alduna és vidéke térképmellékletekkel.) Kiadói papírkötés. Megviselt állapotban. A hátsó kötéstábla leszakadt. Foltos.
12982.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dalmatien und die wichtigsten Teile von Slowenien, Kroatien, Montenegro, Bosnien und der Herzegowina mit Angaben für Automobilisten. Grieben Reseführer Band 161. 4. Kiadás. Berlin, 1930, Grieben-Verlag. Kiadói egészvászon kötés. Térképekkel illusztrált. A könyvben ceruzás aláhúzásokkal. /  Linen-binding, in german language.
12983.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sterns Plan und Führer von Wien. Wien 1915. 21 térképpel / With 21 maps.
12984.

Stern's Plan und Führer von Wien. Wien 1915. 21 térképpel / With 21 maps.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft