Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 374

13636.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Bogdán István: Régi magyar mulatságok. Kiadói egészvászon kötésben fedőborítóval
13637.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13638.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

13639.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Liszt Ferenc: Chopin élete. Fordította Kereszty István. Kultura Könyvtár 3. Budapest, én., Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói kopottas kemény papírkötés.
13640.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13641.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Romain Rolland: Berlioz. Fordította Lakatos László. Kultura Könyvtár 12. Budapest, én., Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói kopottas kemény papírkötés.
13642.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dosztojevszkij: Puskin. Fordította Nil. Kultura Könyvtár 10. Budapest, én., Kultura Könyvkiadó és Nyomda Rt. Kiadói kopottas kemény papírkötés.
13643.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13644.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Macaulay B.I.: Milton. Angolból fordította B. P. Budapest, 1876, Franklin-Társulat, 77 p. Kiadói papírkötés.
13645.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Petrichevich Horváth Lázár: Byron Lord' élete 's munkái. Harmadik kötet. Pesten, 1842, Landerer és Heckenast. Buda-Pest, 1842, iro' saját költségén. Viseltes egészvászon kötésben
13646.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Garai János: Vergődő magyar vidékek. - - riportkönyve. Tata-Tóváros, (1936), Szentes Testvérek könyvkiadóvállalata.  Illusztrált kiadói papír kötésben.
13647.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft