Porcelán

Tételek száma: 53

cca 1940 Zsolnay anya gyermekével, kézzel festett, jelzett (tervező: Sinkó András), hibátlan, m:16 cm, h:14 cm
11096.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Zsolnay mini kulacs, dugó nélkül, matricás, apró máz hibával, jelzett, m: 7,5 cm
11097.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Zsolnay mokkás készlet, jelzett, hibátlan
11098.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Zsolnay virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:26,5 cm
11099.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Zsolnay tál, matricás, jelzett, kopott, d:29,5 cm
11100.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Zsolnay porcelán néptáncos lány, kézzel festett, jelzett, nagyon apró kopásnyomokkal, m: 22,5 cm
11101.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 25,5 cm
11102.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

11103.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Hollóházi lány népviseletben, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16,5 cm
11104.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hollóházi porcelán akt, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 30 cm /Hand painted Hollóházi porcelain nude
11105.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Hollóházi porcelán kék virágmintás pálinkás készlet, kézzel festett, jelezett, hibátlan
11106.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
9

Hollóházi füles váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:36 cm
11107.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft