Militária

Tételek száma: 35

1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés első sebesülés után járó mellszalaggal, peremén GW 18. Szign.: R. Placht T:2  Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration with ribbon after first wound, with GW 18 on edge. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328.
30965.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés első sebesülés után járó mellszalaggal, peremén "GW 18". Szign.: R. Placht T:2 Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with ribbon after first wound, with "GW 18" on edge. Sign.: R. Placht C:XF NMK 328.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
21
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht T:2- korróziónyom Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration without ribbon. Sign.: R. Placht C:VF corrosion NMK 329.
30966.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: R. Placht T:2- korróziónyom Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration without ribbon. Sign.: R. Placht C:VF corrosion NMK 329.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés, fakó mellszalaggal T:2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with, pale ribbon C:XF NMK 418.
30967.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés, fakó mellszalaggal T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with, pale ribbon C:XF NMK 418.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
22
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal peremén BRONZ beütés, ezüstözött Br kitüntetés, mellszalag nélkül T:2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration without ribbon, BRONZ mark on the edge NMK: 418.
30968.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" peremén "BRONZ" beütés, ezüstözött Br kitüntetés, mellszalag nélkül T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon, "BRONZ" mark on the edge NMK: 418.

Kikiáltási ár:
800 Ft
13
~1930-1940. Hadirokkant zománcozott fém kitűző (15x18mm) T:2,2-
30969.

~1930-1940. "Hadirokkant" zománcozott fém kitűző (15x18mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1939. Magyar Bronz Érdemérem aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:2 kopott aranyozás Hungary 1939. Hungarian Bronze Merit Medal gilt Br decoration with ribbon C:XF worn gilding NMK 392.
30970.

1939. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon T:2 kopott aranyozás Hungary 1939. "Hungarian Bronze Merit Medal" gilt Br decoration with ribbon C:XF worn gilding NMK 392.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalaggal és viselésre jogosító igazolvánnyal. Szign.:BERÁN T:2,2-  Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal with original ribbon and with certificate to wear the decoration. Sign.:BERÁN L. C:XF,VF
30971.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF
30972.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1941. Tűzkereszt II. fokozata hadifém kitüntetés nem korabeli szalaggal T:2-  Hungary 1941. Fire Cross, 2nd Class war metal decoration with not contemporary ribbon C:VF NMK 447
30973.

1941. "Tűzkereszt II. fokozata" hadifém kitüntetés nem korabeli szalaggal T:2- Hungary 1941. "Fire Cross, 2nd Class" war metal decoration with not contemporary ribbon C:VF NMK 447

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14
1942. Magyar Bronz Érdemérem hadiszalagon kitüntetés adományozói okirata Hungary 1942. Hungarian Bronze Merit Medal on war ribbon decoratons awarding document
30974.

1942. "Magyar Bronz Érdemérem hadiszalagon" kitüntetés adományozói okirata Hungary 1942. "Hungarian Bronze Merit Medal on war ribbon" decoraton's awarding document

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
1948. Magyar Szabadságharcos Szövetség zománcozott fém jelvény (33,5x32mm) T:2 kis zománchiba
30975.

1948. "Magyar Szabadságharcos Szövetség" zománcozott fém jelvény (33,5x32mm) T:2 kis zománchiba

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
30976.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft