Nyomtatványok

Tételek száma: 362

1912 Szolgálati Utasítás M. Kir. Állami gyermekmenhelyi telepfelügyelőnők számára. Budapest, 1912, Schmidl Sándor Könyvnyomdája, 46 p. Kiadói tűzött papírkötés. Foltos.
12887.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1914 Singer varrógép képes alkatrész katalógus. Benne rajzokkal / Singer guide with pencil drawings kb 100p.
12889.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
A Grafikai Szemle 24.évfolyamának 5. száma (1914 május) és a Grafikai Szemle 24.évfolyamának 6. száma (1914 június) egybekötve. Reklámtervekkel és illusztrációkkal. Könyvkötői bőrkötés.
12890.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1914 Singer varrógép használati utasítás szép állapotban 48p.
12891.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1914 Vándordiák Évkönyv. Szerkeszti: Gábor Ignác. Bp., 1914, Lampel. Kissé viseltes, illusztrált kiadói papír kötésben. 188 p
12892.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1914 Schuchardt és Schütte szerszámkatalógus. 432 p. Kiadói félvászon-kötésben, jó állapotban.
12893.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1915 A Szív, A Jézus Szíve Szövetség heti értesítője, Első évfolyam első szám, pp.:4, 38x26cm
12894.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11
1915 Magyar Királyi Államvasutak 1. Szám. Szolgálati És Illetmény Szabályzat a magyar királyi államvasutak alkalmazottai részére. Budapest, 1915, Franklin-Társulat,186 p. Kiadói félvászon kötés. Némileg foltos, kopott, szakadt.
12895.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1916 A Délmagyarországi Malomipar Részvénytársaság Versecz alapszabályai, pp.:14, 22x14cm
12896.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1917 Bp., Természettudományi Közlöny, 49. kötet, kiadja a Kir. Magy. Természettudományi Társulat, kissé piszkos egészvászon kötésben
12897.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1918 Élet. Képes heti folyóirat. Szerk.: Andor József. Sok érdekes cikkel és képanyaggal. Félvászon kötésben. Az első két oldal sarka leszakítva. pp.:cca 600, 29x21cm
12898.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1919 A Vasárnapi Újság, Szépirodalmi és Ismeretterjesztő Hetilap 66. évfolyam 26. száma, benne a Tanácsköztársaság idejéből származó képekkel
12899.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft